Chceme Zonky ještě více posilovat. V investicích proto budeme dál sázet už jen na Zonky Rentiéra

Zavazne dokumenty jsou pouze publikovany obchodni podminky, a tam jsem zatim nepoznamenal nejake zmeny v tom smyslu, ze Zonky sama bude povinne vykupovat vsechny investice na SM. Do te doby, nez to bude primo v obchodnich podminkach, tak je to ze strany Zonky pouze hezky znejici rec a neni IMHO pravne zavazny. Nejspis ma chudak Dominika velmi jasne mantinely co smi, a nesmi psat, tak po ni nechtejte nejake zaruky, ktere asi neni schopna dat.

3 Likes

prvykrat som dnes vybral peniaze namiesto opetovneho investovania. Zaregistroval som sa na bondster a neplanujem na zonky poslat ziadnu dalsiu korunu. Dufam ze takto urobia viaceri aby ste si uvedomili ze takyto zasah je amoralny a nefer

1 Like

Já myslím, že oni to vědí. Také přecházím jinam. Přemýšlel jsem ale o Mintosu. Máš nějaký tip, proč dát Bondsteru přednost před Mintosem? Dík za info.

Ja mam duvod, proc se vyhybat Bondsteru - loni na zacatku koronakrize proti obchodnim podminkam a smlouvam na zacatku koronu znemonznili vystupovat z investic, pak nekteri poskytovatele prestali vyplacet zpetne odkupy, opet bez opory ve smouvach a podminkach. Dodnes mam cca 30 investic u nich s BBG, ktere jsou dele nez rok v prodleni +60 a nic se deje - sem tam par EUR pristane na ucet, ale jinak nic. Bondster to zrejme prilis neresi, ale vesele dal inzeruje jak je skvela sluzba BBG - byla by, kdyby to opravdu fungoval jak ma.

Uprimne lepsi by mozna bylo tam ted narvat co nejvic - at to nemuzou dat do Rentiera, kde z toho maji vetsi fee. :smiley:

Proč jste ještě neoznámili zrušení poplatku za předčasný prodej? Je to hnus vydělávat na obavách vašich klientů. Ale tak Home Credit, měl jsem to čekat už při založení, moje chyba.

3 Likes