Klient je po těžkém úrazu hlavy. V nejbližší době neočekávejte žádné platby

Dobrý den, můžete mi vysvětlit komentář u klienta číslo: 1000311055 | název půjčky: zbývající částka pro akontaci v rámci koupi nemovitosti.

Komentář: Klient je po těžkém úrazu hlavy. V nejbližší době neočekávejte žádné platby.

Hezký den, @prochy.88,

podíváme se na to a dám vědět.

Zatím přeji hezký den,

Zebra-Iva

Hezký den, @prochy.88,

ptala jsem se kolegů a bohužel je klient po těžkém úrazu. Nekomunikoval s námi přímo on. V tuto chvíli tak čekáme, jak se situace bude vyvíjet a dle toho budeme postupovat. Vše monitorujeme.

Mějte hezký den,

Zebra-Iva

Myslím, že takovéhle podrobnosti ani vědět nepotřebuji. Je to sice anonymní, ale napsat by to šlo jistě obecněji.

Nesouhlasim s Vami UsainBolt. Ja jsem rad za kazdou informaci. Me spise zarazila veta ze nyni nemam ocekavat zadne platby …
Je to neprijemne ale vsichni mame sve povinnosti. Proto se ptam jak se k tomu stavi Zonky a jak budou tedka postupovat.
BTW nova verze aplikace na iOS kde jsou problematicke investice mi chybi dulezita informace a to kolik dni je pujcka po splatnosti. Vyraz “aktualne po splatnosti” je mi k nicemu.

1 Like

Když někdo nechce slyšet pravdu, tak radši příspěvek nahlásí. Ono je to snazší než zapojit hlavu a ty argumenty mi vyvrátit.

1 Like