Malé množštví půjček na Tržišti. 11/2020

Dobrý den, již jsem psal příspěvky do tématu - Malé množství půjček na Tržišti. Jaké kroky podnikáme? 10/2020

• je to čím dál horší
  • pro dlouhodobě špatné přehledy půjček na Zonky platformě jsem se naučil používat Stonky statistiku
  • kvůli obtížnému investování (klikací závody) - jsem musel používat Zotify, Zonkoid, Robozonky
  • díky systému rezervací již nefunguje nic, ručně nelze investovat (není do čeho)
  • mám 2370 půjček, měsíčně investuji odhadem 30.000 Kč, nyní to nejde
  • mám v peněžence stále 8.000-10.000 Kč nezainvestovaných
    - potřeboval bych (určitě ne jen já) mít možnost investovat přes webovou aplikaci
  • dokonce jsem si nainstalovat do mobilu Zonky aplikaci, za 4 dny mi to nerezervovalo ani 1 půjčku
  • koncem měsíce budu na Zonky již 4 roky

Děkuji za odpověď.

1 Like

Pár dní to bylo lepší, teď je to zase mnohem horší respektive nic. Chtěl jsem nabít před vánoci víc peněz, ale říkal jsem si že ke konci měsíce je víc šancí, ale bohužel. Nabil jsem litr abych měl splněno superinvestor s tím že si dobiju koncem měsíce a bohužel. Splátky se ke mě vrací což je super, ale není je kam reinvestovat, tak se mi peníze hromadí.

Dobrý den, @Tomas72,

přehledy se snažíme držet jednoduché a srozumitelné tak, aby jim rozuměl každý. Pokud si chcete dělat podrobnější statistiky, můžete samozřejmě používat exporty a vytvořit si vlastní vzorce a kontingenční tabulky nebo využívat Stonky statistiky.

Již jsme psali zde na Foru i v Newsletteru, proč je málo půjček a jaké kroky jsme podnikli, aby investoři měli do čeho investovat.

Nainstalováním aplikace a novým nastavením rezervací, Vás systém automaticky postaví na konec všech front. Je tedy běžné, že na začátku investoři čekají delší dobu.

Tím, že se doba rezervací zkrátila na 8 hodin, je také možné, že Vám některé z nich propadávají. Máte zapnuté okamžité upozornění?

Dominika

Děkuji za velice podrobnou odpověď. Za poslední týden se mi podařilo zprovoznit Robozonky a udělal jsem přes 130 investic / týden. Zonky rezervace jsem měl za týden cca 4-6ks. Nejspíše mi musely propadat. Okamžité upozornění pomohlo a občas se nějaká rezervace ukáže. Určitě bych přivítal i možnost rezervací na webové aplikaci. Přeji hezký den !

Jsem ráda, že se Vám daří investovat přes Robozonky. :slight_smile: Pokud se nezaměřujete jen na krátkodobé a rizikové půjčky, mělo by Vám chodit i více půjček v rezervacích.

Rezervace na webu zatím v plánu nemáme.

Vám také hezký den!