Máte finanční plán?

Včera na Zonky Times vyšel článek o finanční gramotnosti Čechů.

Jak si vedeme? A jak sami plánujete budoucnost? Jak je to u nás dle Vás s finanční gramotností?

Zebra-Iva

Ten článek je naprosto o ničem!

Heroutiku,

článek možná není příliš obsažný, ale klienty i investory chceme inspirovat k dalšímu přemýšlení a četbě. Vše se snažíme dělat co nejjednodušeji, jsme tady pro obyčejné lidi a chceme na ně mluvit jazykem, kterému rozumí.

Chtěla jsem slyšet Váš názor na to, jak si vedeme v oboru finanční gramotnosti dle Vás, našich investorů.

Zebra-Iva

Dobrý den, Ivo,
není příliš obsáhlý? Úsměvné. Myslím, že počet reakcí odpovídá jeho kvalitě a zacílení - pro investory naprosto k ničemu.
Ale pokud se vrátím k Vaší otázce - vedeme si dobře, jelikož už z principu se investor (jakkoliv úspěšný) zajímá o své peníze.

A k tomu co dál píšete. Je skvělé, pokud začnete lidi v této oblasti vzdělávat. I když za mě by se s tím mělo začít daleko dříve, než se vůbec mohou stát klienty nebo investory na Zonky.
Ale takovéto paskvily (články) bez relevantního obsahu sem na fófum pro investory dle mého názoru nepatří. A pro Vaše klienty v něm zrovna moc přidané hodnoty také nespatřuji.
Ale chápu, šéf řekne, ať se sem každý týden něco hodí a ať to firmě hlavně neuškodí a víc neřeší - tak proč s tím ztrácet čas.

Hezký den, Heroutiku,

děkuji za zpětnou vazbu a pro příště si to budu pamatovat. Forum teprve začíná a vše je o tom si i ujasnit, co se Vám líbí a co ne, prostor máme tvořit společně.

Proto se nebojte nová témata zakládat, vše je o vzájemné komunikaci a já jsem vděčná, že Váš názor znám, učíme se každý den.

Zebra-Iva