Můžu si jako investor vzít půjčku?

Dobrý den,
Jsem jiz nekolik let investorem ale ted bych si rád sám vzal půjčku. Je to možné? Kalkulace na webu mi nefunguje jakmile zadam investorsky email.

Jistě že můžete. Musíte se ale přihlásit pod jiným emailem. Tedy budete muset mít dva účty. Jeden jako investor a druhý jako potencionální dlužník :wink:

1 Like

Hezký den, @zimous,

jak píše @minimaxa, můžete si bez problému zadat poptávku, k registraci je ale třeba jiná e-mailová adresa.

Mějte oba krásný den, Zebra-Iva

1 Like

Musím potrvrdit fungu je to. Skusil jsem si vzít pujčku ve výši zhruba poloviny mých investic na zonky. Spokojenost. Urok srovnatelný z výnosem z participaci. Takže mě osobně přesvědčili, že je zbytečné nechat zbytecně válet peníze na běžném účtu pro rychlé použití.
Jedinou nevýhodou je nutnost použití dvou účtů. CHrome v mobilu s tím má neskutečný problém a aplikaci zonky k tomu nedonutíte vůbec. Takže jako dlužník se můžu přihlásit poze z PC z jiného prohlížeče.

Dovolím si nesouhlasit. App v mobilu používám souběžně pro oba účty a Chrome s tím také nemá sebemenší problém. Viděl bych to na nějakého šotka u vás :wink:

Omlouvam se za desinformaci. Uz jsem na to taky prisel. Ostatni , profil,odhlasit a pak uz to jde zmenit.

3 Likes