Notifikace půjček na sekundárním trhu?

Dobrý den, bylo by možné do mobilní aplikace přidat notifikace půjček na sekundárním trhu? Objevuje se tam dost hezkých půjček, ale člověk to musí pořád kontrolovat… Díky za zvážení.

1 Like

Dobrý den,
tuto funkcionalitu neplánujeme. Na sekundárním trhu se prodávají participace v kuse, tedy je tam jen jeden kus. Nedává smysl notifikovat velké množství investorů, když má participaci šanci získá jen jeden.

Hezké půjčky na sekundárním trhu, myslíme-li hezkými pujčkami ty za 13,45-19,99 úroku není přeba notifikovat, protože se tam objeví jen na milisekundy a ihned je sežere představenstvo robotů. Pokud to tedy není participace za tisíce. Lze tam tyto půjčky(13,49+15,49+19,99) vidět, ale nelze NIKDY ručně odkoupit. Vidíte-li na sekundáru takovouto půjčku, vidíte už jen přelud, protože je IHNED koupena robotem TŘETÍ strany.
Prosím, ať se mi nikdo ze Zonky nesnaží toto moje tvrzení vyvrátit, tak to prostě JE. Samozřejmě půjčky 10,99 a nižší zainvestovat stihnete, ty se tam ručně odkoupit dají.
Přeju krááááásnýýýý den.

@SAURON S tím bohužel musím souhlasit, tyhle půjčky se tam ani neohřejí a hned jsou pryč. Řešením by samozřejmě bylo omezit přístup robotů na sekundární trh, ať už úplně, nebo částečně (podobně jako to rezervace udělaly na trhu primárním). Ovšem chápu, že motivace Zonky k tomu je malá, jim především jde o to, aby investoři brali půjčky na trhu primárním.

Naprosto souhlasim. Ale jak zname Zonky, toto se nikdy nestane.