Nová mobilní aplikace je venku!

@Dominika-Zonky Právě jsem to otestoval. Hlasitá notifikace ze Zonky přetrvává jak při režimu Silent, tak při režimu Vibrate.
Verze Zonky: 3.0.7
Telefon: OnePlus 5 (Build number: ONEPLUS A5000_24_200601), Android 10.0.0

@MedvedHnedy, děkuji za zprávu. Dám vědět, jakmile to bude opraveno. Dominika

1 Like

Ohledně neztišitelného zvuku notifikací - měl jsem stejný problém už při testování beta verze - vyřešil jsem to tím, že jsem si v Nastavení telefonu -> oznámení -> klik na zonky (ne posuvník) -> nepovolit zvuk. Lze tam i nastavit jiný zvuk pro různé zonky akce.
Chodí mi tedy “tiché” oznámení pouze s vibracemi a rozsvícením displeje.
Snad to někomu alespoň trochu pomůže.

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, proč v nové aplikaci nejsou notifikace jako u staré aplikace. Tedy, že dorazila předčasná splátka, půjčka po splatnosti, vyléčení klienta atd atd. Mě osobně to tam docela chybí. Nebo to tam lze někde nastavit a jen jsem to nenašel? Notifikace rezervací jsem našel bez problému, ale tohle ne. Díky za odpověď.

K tomu psal Martin-Zonky toto:

ad 2) zprávy chceme nejprve celkově vylepšit ve webové verzi, aby to nebyl proud informací, které se nedají ani vyfiltrovat. Následně je zapracujeme do aplikace už v nové podobě.

Takže zatím nebudou…

1 Like

Nová aplikace tak 50 na 50. Dá se na to zvyknout. Co mi nejvíce vadí:

• snad všichni se v novém svšte pomátli. Já měl vždy rád, když na jedné obrazovce bylo maximum informací. Ale nové aplikace a webové stránky (nemyslím teď jen Zonky, ale i to se vydalo touto cestou) jdou opačným směrem a radějí udělají dlaždice, které sice vypadají líbivě, ale informovatelnost na jeden display klesla snad o 50%. Uživateli lklikej a klikej a když budeš mít štěstí, tak se k informacím doklikáš.
  • V aplikaci nejsou zprávy. Starou aplikaci jsem používal i rád porot, že každé ráno kouknu na zprávy a proletím je… Teď v aplikaci nejsou a když chci na webu na ně kouknot, tak si o každých 5 zpráv musím poprosit klikem, jehož odezvat navíc není hned, ale do pár sekund. Při 100 zprávách denně, to není pěkné čtení.
1 Like

To Vám nepomůže, stará aplikace se časem odinstaluje sama, prostě přes noc zmizí…

@xxh2o2xx Díky! Takto to opravdu jde nastavit.

Ahoj všem, nová aplikace je katastrofální, vývojáři by se měli stydět, takovýhle paskvil by nevytvořilo ani 12 leté dítě. Přišel někdo na to, jak tržiště seřadit podle nějakého parametru? Délka splácení nebo úroková sazba? Nebo taková pro mě dost zásadní věc opravdu chybí?

Už jsem to psal a ne jen já o těch zprávách a opravdu bych byl vděčný kdyby to spíš zonky bralo jako prioritu než až někdy vylepsime web tak to dáme do aplikace. Dejte to tam prosím co nejdřív, klidně dočasně jako ve staré aplikaci a pak vylepšujte.
Podívejte se na to logicky, chcete aby lidi používali aplikaci tak se ji snažíte vylepšovat i když se vám to moc nepovedlo, ale to je vedlejší. A z aplikace odstraníte zprávy a nutite tím lidi chodit na web, to je úsměvné :smiley:

1 Like

Dobrý den,
možná by to chtělo před zveřejněním aplikace ještě více testovat… :slight_smile:
Zveřejnit v aplikaci lorem ipsum mi nepřijde moc profesionální - i když chápu, že přehlédnout se může každý, zrovna na toto by stačil jednoduchý automatický test na lorem ipsum (případně jiný defaultně používaný text)…
Jedná se o verzi pro iOs.
Zajímavé, že v iOs aplikaci se mohu stát rentiérem, ale na Androidí aplikaci nikoli -> předpokládám, že to bude také bug…
Přikládám screeny a prosím o opravu.

Ještě je teda potřeba vyzdvihnout neoddiskutovatelný fakt, že vypuštěním nové appky se povedlo dosáhnout strmé křivky vzhůru co se týče návštěvnosti fóra a registrací nových členú.
TÍMTO VÁM V ZONKY GRATULUJU ! ! ! ! !
Asi toto byl primární cíl :smile: :smile: :smile:

5 Likes

:smiley: :smiley: Vidíte, to mě nenapadlo. V tom případě to byl opravdu skvělý tah…

Hezký den všem,

včera jsme vydali novou verzi pro Android, která opravuje neztišitelný zvuk notifikací. Zároveň jsme přidali možnost přijmout a odmítnout všechny rezervace. Verze pro iOS bude dostupná v pondělí.

@jankovskyp, lorem ipsum bylo opraveno již minulý týden. :slight_smile:

Hezký víkend

Dominika

1 Like

Dobry den,
moc dekuji a omlouvam se, nevsiml jsem si, ze nemam aktualni verzi, ale tyden starou - hned jsem aktualizoval.
Na nove verzi jsem si vsak vsiml hned dalsich veci:

• at se snazim, jak se snazim, nejde mi vytvorit zadna rezervace; po kliku na vytvorit pozadavek jsem vracen na stranku Vase rezervace, ta je ale zcela prazdna
  • na androidu (stara verze) rezervace funguji pritom zda se normalne - od instalovani nove verze mi vsak zadna neprisla, tak je otazka, jak to system spracovava - zda bere rezervace z Android verze, nebo prazne rezervace z iOs verze…
  • stranka neni “scrollovaci” - odkaz ‘Jak rezervace funguji’ pod tlacitkem ‘Vytvorit novou rezervaci’ standardne nevidim (iphone SE), musim odscrollovat, ale po pusteni prstu se stranka hned sama vraci nahoru - na odkaz je tedy temer nemozne kliknout…
  • pokud se mi na nej podari na desaty pokus kliknout, v textu je uvedeno, ze ‘Kazda rezervace trva 13 hodin…’ - nemenila se doba rezervaci pred tydnem na 8 hodin?
    Tesim se na pondelni verzi… :slight_smile:

Ocenuji, ze na aplikaci stale pracujete a chyby odstranujete… Jinde se oprava leckdy umi docela protahnout… Dekuji!

@jankovskyp, problém s nastavením rezervací evidujeme u některých starších verzí iOSu. Například na iOS 14 rezervace fungují v pořádku. V pondělí by měla přijít oprava i pro starší verze.

Rezervace máte zapnuté, možná jen doporučím nezaměřovat se jen na krátkodobé půjčky.

“Každá rezervace trvá 13 hodin” -> 8 hodin. Máme rovněž připraveno a bude opraveno v další aktualizaci. :slight_smile:

Děkuji za postřehy.

Dominika

Hezký den,

v téhle verzi se taky změnilo pořadí položek na kartě investora, já když jsem to četl tak jsem zajasal protože jsem si myslel, že už jste konečně dali někam na konec ty obrovské dlaždice stabilita výnosu a sleva z poplatku, které tak neskutečně hyzdí přehled investora. Bohužel záhy jsem zjistil, že karta a přehled investora není to samé. Škoda, snad to změníte v příští verzi :slightly_smiling_face:

Jak se, kua, nastavuje, aby rezervace notifikovaly??? Náhodou jsem zjistil, že mi tam jedna visí a zbývají 2 hodiny do vypršení. Kolik mi jich asi uteklo?

No, kupodivu je to v položce “Nastavení notifikací”. Kdo by to čekal, že?

Tak bych to práve čekal. A je někde v aplikaci? Nebo myslíte tu v operačním systému telefonu. Tam mám právě všechno povolený. A stará notifikovala.