O kategorii Sekundární trh

Sekundární trh, tedy možnost přeprodat svou investici jiným investorům, jsme spustili 15. 8. 2017. Primárně sekundární trh funguje k získání likvidity, tedy abyste měli přístup k financím, které jsou nyní zainvestovány v participacích. V první fázi sekundárního trhu budete prodávat participace za zůstatkovou cenu. Postupem času se budou možnosti této služby rozšiřovat dle přání investorů. Nebojte se nám na toto téma psát!

Dobrý den,

zatím jsem sekundární trh nepoužil. Emailem jsem dostal informaci, že bude možné prodat participace starší než 12 měsíců bez poplatku již v průběhu března 2019. Nemáte o tom někdo nějaké informace, uvažuji že bych větší část svých investic prodal. Děkuji za odpověď.

Hezký den, @Tomas72,

prodej bez poplatku na sekundárním trhu můžete využít s mírným předstihem již nyní, i když oficiálně o tom budeme informovat až v průběhu týdne.

Spouštění začíná postupně, zatím plně funguje na webu.

Zebra-Iva

Dobrý den, kdy můžeme očekávat možnost prodeje problémových participací na sekundárním trhu? Děkuji :slight_smile:

Hezký den, @orivin,

trh máme v plánu upravit nejpozději do konce tohoto roku, kdy se dočkáte prodeje i participací, které měly problém se splácením.

Mějte krásný den,

Zebra-Iva :slight_smile:

Dobrý den, prosím, existuje možnost upozornění na nově nabízené půjčky na sekundárním trhu ? A např. i filtr úroku půjčky ? Děkuji

Hezký den, @fojtikpetr,

upozornění na vystavené příběhy na sekundárním tržišti si nastavit nemůžete, pouze na primárním, ale filtr na úroky na sekundárním tržišti jsou, jak v mobilní aplikaci tak na webu.

Můžete si zvolit počet zbývajících splátek, účel i příjem klienta.

Mějte hezký den,

Iva ze Zonky