Po 1.11. - prodej pujček

Ještě jeden doplněk, dneska jsem pročítáním participací v peněžence zjistila, že Pokojíček pro malého raráška byla zaplacena již 16.11. ale mě se v peněžence objevila až dnes 19.11. To je asi zase nějaká fligna, ne? Vypadá to, že po 1.11. musí být každý velmi ostražitý

19.11 již 9% mého portfolia bylo odkoupeno.

Dobrý den,

dnes jsme odkoupili vše, co bylo vystaveno a bylo v souladu s podmínkami odkupu. Půjčky, které se vám vrátily, prosím, vystavte znovu. Omlouváme se za technické potíže a děkujeme za trpělivost.

Hezký víkend,
Dominika

Dobrý den, od neděle mám “nabídnuté k odkupu” tři půjčky … a stále nic. Opět to nefunguje, nebo jen nevykupujete? Díky
Mirek

Ja bych se pripojila s dotazem - jak technicky ten odkup vypada? Nekdo si jednou za x dni sedne v zonky k pc a manualne odkupuje? Nebo mate nastaven algoritmus ci automaticky odkup v urcitou dobu?

2 Likes

Dobrý den,
technické řešení odkupu je naše interní know how. Každopádně pracujeme na zlepšení a efektivnějších cestách odkupu. Od příštího měsíce tak začneme odkupy provádět i několikrát denně, oproti dnešnímu stavu, kdy participace odkupujeme několikrát týdně.

Zdraví, Honza

sleva 99 proc. - tak to se vyplatí. To by meli bez zbytečného odkladu dát do té reklamy s panem Čenským. :smiley:

No a jediný kdo může takovou půjčku odkoupit je ten, kdo určil její cenu a zakázal prodej jiným investorům. To je velmi chytře vymyšleno.

7 Likes

Dobrý večer.
Předně musím říct a uklidnit ostatní investory, že odprodej participací se rozběhl už lépe, než na začátku (1.11.21). Již to netrvá tak dlouho. Přesto mám k odprodejům pro Investory nějaké výhrady. Ono to klikání po jedné participaci a sledování, jaká je tam sleva, je otřesné. V případě, že jich máte třeba 5000, je to nad lidské síly. Tedy mám prosbu. Mohli by jste upravit filtrování? Chybí mi tam už jen “odprodej bez slevy”. Případně by bylo príma, nastavit, jakou slevu jsme ochotni akceptovat. No a teď to hlavní. Když už si je budeme moci přesně vyfiltrovat. Bylo by geniální tlačítko “označit vše”.
Omlouvám se, jestli to tu už zaznělo, ale vlákno je příliš dlouhé a času málo.

2 Likes

Dobrý den.
Tak zase je dobré, že jsi jsou v Zonky vědomi všech nedostatků a tak nám přestali strhávat poplatky za investice a služby s tím spojené :wink: To by bylo gesto :innocent:
Tedy alespoň u mě nebyly za listopad stženy, zatím :slight_smile:

1 Like

Ano, toto opožděné strhávání poplatků pozoruji už asi 3 měsíce. Ale vždy to bylo alespoň v blokovaných platbách. Teď asi nastal problém z důvodu fixace slevy v systému.

Tak ja to treba v blokovanych mam, ale strzene jeste ne.
Jestli Vam to ani neblokuji, tak by to skutecne mohlo odpovidat tem fixovanym slevam. Ja mam zatim do te spodni hranice celkem daleko.

@někdozezonky
Připomínám se s touto mou prosbou, která by zdokonalila filtrování a hodně nám ulehčila odprodeje. Nějak jste dosud neodpověděli. Děkuji.

Dobrý den, @Prophion,

děkujeme za Váš podnět.

V posledních měsících jsme se soustředili především na užší spolupráci značek Air Bank a Zonky, implementaci Rentiéra do aplikace My Air nebo novinky v mobilní aplikaci Zonky pro klienty s půjčkou. V současné době plánujeme vylepšení přehledu pro Rentiéry. Úpravu filtrů u manuálních investorů v současné době neplánujeme.

Dominika

Dovolil bych si Dominiko upravit poslední větu. “Pro investory, které jsme hodili přes palubu už prostě neuděláme vůbec nic. Neautomatizujeme odesílání peněz z peněženky, nezjednodušíme dokonce ani ruční odeslání na jediný možný, tedy registrovaný účet, neuděláme filtry, nesmažeme dokonce ani hlášku o změně od 1.11… Prostě nic! Už přestaňte investoři otravovat, máme jiné priority.”

Řekl bych, že takto je to takové upřímnější… co myslíte :wink:?
Hezký den přeji :grin:

6 Likes

To je moc pěkně napsáno.

Přesně. Že se do půlky prosince ani neobtěžují smazat hlášku “od 1.11. nebude možné…” mě u nich už ani nepřekvapuje.

1 Like