Počet superinvestorů

Dobrý den,

zajímá mne aktuální počet superinvestorů, je možné to prosím někde zveřejnit?

Děkuji.
Tavoj

Krásný den, @vhaska,

omlouvám se, že píši až nyní.

Budeme chtít, aby počet Superinvestorů chodil v měsíčním přehledu portfolia, kde máte i přidělené číslo pro losování, v tomto měsíci jsme to bohužel ještě nestihli.

Aktuální počet Superinvestorů je 5993 :slight_smile:

Hodně štěstí při slosování přeji!

Zebra-Iva

Dobry den,
jiz od zacatku mi prijdou kriteria pro Supernvestory strasne mirne, moje predstava je minimalni mesicni investice z externiho uctu 20.000 Kc a 30 pujcek. Neuvazujete o zmene? I z uvedeneho cisla 5993 je jasne, ze Superinvestoru je strasne moc.
Tomas

Krásný den, @tom,

děkujeme za dotaz.

Superinvestor je motivační soutěž spíše pro menší investory. Právě Superinvestorem chceme každého pobídnout k pravidelnému investování po stejně vysokých částkách. Naším záměrem je i kultivovat finanční trh a umožnit i malým investorům odpovídající zhodnocení, byť investují v řádu tisíců Kč.

Pravidla v tak v nejbližší době nemáme v plánu měnit. My jsme naopak rádi, že je Superinvestorů tolik, vypovídá to o úspěchu našeho nápadu.

Mějte krásný den,

Zebra-Iva

4 Likes

@tom tak Zonky je postaveno na smysl “Lidé lidem” a těch lidí proto musí být hodně, je jasné, že i z toho důvodu motivují více menších investorů. Mě se to líbí, přijde mi to takto lepší.

3 Likes