Zadne pujcky k zainvestovani

Sebral jsem sílu po dlouhé době na forum něco napsat.
Vůbec nechápu to nadšení testovacích jezdců nové mobilní aplikace (nemyslím nadšení z aplikace, ale nadšení z testování)…
Já se ani testování nezačal účastnit a nelituju.
Já vůbec nechápu podstatu té nové aplikace, toho úsilí, těch člověkohodin vývoje, financí…
Proč ?
Není to nějaká pomsta investorům za tu stopnutou expanzi do zahraničí ? NA CO VYVÍJET NOVOU MOBILNÍ APLIKACI PRO INVESTORY ?
To je stejný, jako kdybych si teď zajel na Saharu a zřídil bych tam pro místní obyvatele testovací centrum převratného typu plovacích ploutví.
Jako normálně mi přijde, že si Zonky dělá z investorů prd.el.
Vyhazovat notifikace o tom, že půjčky už jsou zainvestovaný a já si v nové mobilní aplikaci mohu prohlédnout, že třeba půjčka na 350 000,- na 84 měsíců už je zainvestovaná při vystavení a to jen proto, že si Zebra s Rentiérem ukousnou fakt nechutně veliký sousto, tak na to tu aplikaci vůbec nemusím mít.
Jako toto, co se teď děje, to nebylo ani v době klikacích závodů bez robotů v první polovině roku 2017.
Toto je teď opravdu milník. Kde jsou ta slova bývalého ředitele Nováka, kde si na workshopu posteskl, že 70% půjček musí s těžkým srdcem zainvestovat Zonky a jen 30% zainvestují investoři ??? Prý by si přál alespoň těch 50 na 50.
No jo, jiná doba, Zonky stále v mínusu, tak asi potřebujou vydělávat a takto to půjde lépe, nevím.
Už od začátku mého Zonkování (leden 2017) mi přijde divné, co lidí půjčku splatí předčasně. Pominu-li teď odklady kvůli covidu, chodilo mi dvojnásob splátek než podle předpisu. Hlodal a stále ve mě hlodá červíček, zda Zonky od investorů nevykupuje půjčky tak, že prostě pošle oznámení o předčasném splacení a půjčku označí jako splacenou, připíše peníze do peněženky a investoři už jí vidí jako neaktivní a úroky jdou jen Zonky.
Asi to tak nebude, ale ikdyby bylo, tak to samozřejmě nepřiznají a napíší o možnosti klienta kdykoliv půjčku předčasně splatit.
A to je vše, přátelé…

2 Likes