Zonky rezervační systém - zooking

Nyní začínáme připravovat první fázi testování rezervačního systému. První vlna bude velmi omezená. O rozšíření Vás budeme informovat.

Rezervační systém se bude spouštět pouze v aplikaci, na webu nebude možný.

Rezervační systém zooking - obecné dotazy

Tak.
Již to brzo vypukne, tak jsem zvědav, jak moc to bude vychytané a propracované a zda se mi to, jako absolutnímu neuživateli robotů, bude zamlouvat :thinking:
Tak vpřed vpřed :point_right::point_right:

Pro ty kteří jsou úplně mimo, kde bych našel více informací, o co se jedná? :slight_smile:

Dobry den vsem, tusite uz kdy testovani zacne?

Krásný den všem,

testování začne příští týden, budeme Vás informovat e-mailem a samozřejmě se u Vás v mobilní aplikaci objeví nová funkcionalita :slight_smile:

Rezervační systém si můžete představit tak, že si navolíte, o jaké půjčky máte zájem a na tyto půjčky budete s dalšími investory stál několik odlišných front - jak se na Vás dostane, budete mít pohodlně půjčku rezervovanou a sami se rozhodnete, zda půjčku zainvestujete či nikoli.

Moc se těšíme na Vaše podněty a nebojte se být kritičtí a nebo naopak chválit :slight_smile:

Zebra-Iva

Hezký den všem,

já jen ještě upozorním, že ze začátku budete mít možnost funkcionalitu testovat na lepší ratinzích, do rezervačního systému ze začátku testování nepůjde celé portfolio půjček.

Na webových stránkách rezervační systém ostatní investoři neuvidí, ale uvidí, že je část půjčky rezervována - o tomto jim budeme posílat informační e-mail, aby věděli, o co se jedná.

Zebra-Iva

Asi to vypadá, že se testování rezervačního systému odsouvá na příští rok. Mělo začít minulý týden a zatím je ticho.

Petře,

testování co nevidět začne, bohužel se trochu posunulo.

Nebojte, vážně na Vás všechny myslíme.

Zebra-Iva

Já to chápu. Vím jaké to je s podobnými projekty, ale pokud se jedná o uzavřené fórum, tak by to chtělo informovanost.

Máte pravdu, za to se omlouvám, ale mám i dobrou zprávu, testování právě začíná. Bohužel zatím jen pro investory, kteří mají operační systém android. Testování bude spuštěno v několika vlnách, toto forum se tak i otevře pro více investorů, než bylo původně v plánu, priority se nám, paradoxně, poněkud urychlili.

Vám, co máte iOS se zatím omlouvám, do konce týdne bude testování spuštěno i Vám a slibuji, že i sem dám vědět, až bude spuštěno.

Zebra-Iva

V aplikaci nyní najdete novou záložku Rezervace spolu s možností nastavení. Pokud si nejdříve rádi něco přečtete, než se do testování vrhnete, vše o rezervačním systému najdete na zonky.cz/rezervace-investic/.

Vzhledem k tomu, že jde o testovací provoz, tak má služba pár omezení. Rezervace Vám ze začátku budou chodit jen pro ratingy A**- A, a to pouze pro dobu splácení půjčky 48 - 84 měsíců. Každou rezervaci si ale budete moci rozmyslet a potvrdit ji nebo odmítnout.

Dobrý den, je potřeba aktualizace aplikace, abych viděla záložku Rezervace? Nebo prosím o info, kde ji najít. Už jsem prošla snad všechno a nic :wink:

@eliik.black zatím se testuje pouze na androidu, iOS se spustí později tento týden, ale zatím nevím přesně, který den to bude.

Jak to bude, napíši sem :slight_smile:

Zebra-Iva

Mám android a nevidím :slight_smile:

Eliik a Vy jste od nás dostala e-mail, ve kterém Vás informujeme o testování? Do testování jsme nezahrnuli všechny investory, ale ty, které jsme oslovili na foru a ty, kteří u nás v minulosti již testovali. To je pro dnešek a pak se bude v týdnu nejspíše pouštět další vlna, kde budeme informovat o této možnosti superinvestory.

Zmatek vznikl nejspíše i tím, že tato skupina byla původně vytvořena jen pro pár investorů s vyššími právy, ale popravdě se plány změnily a potřebujeme začít testovat s větší skupinou investorů a skupina se stala otevřenou. A Váš e-mail v testovací skupině nevidím, je mi líto :frowning: Pokud jste ale superinvestorkou, budeme na Vás myslet v dalších vlnách :slight_smile:

Zebra-Iva

E-mail, že jsem zařazená do testování, mi přišel dnes 14:22 :slight_smile: Tam byl také odkaz na toto forum, kde mám prý řešit případné potíže :slight_smile: Tak pro příště to bude chtít lepší kontrolu odeslaných mejlíků :slight_smile:

Tak se ještě jednou omlouvám, neměla jsem aktualizovaný seznam, jste tam :slight_smile:

Inu tak nevadí, zkuste tedy, prosím, aktualizaci a pokud to nepůjde, hned pište.

Super, po aktualizaci ji hned vidím :slight_smile: Díky :slight_smile:

Výborně, také děkuji :slight_smile:

V rezervačním systému i v upozornění by se mi hodilo označit/odznačit celý řádek pro případ, že mě nezajímá délka investice. Podobně by to mohlo být i pro sloupce. Tam by to bylo graficky jednodušší (jen převést text na tlačítko). Velmi rychle bych tak zvolil vhodný obdélník investic.