Zrušení poplatku na sekundárním trhu po 12 měsících


#1

Krásný den, vážení investoři,

někteří z Vás si jistě všimli, že slíbenou a dlouho očekávanou změnu na Sekundárním tržišti jsme již nasadili. V tuto chvíli je to ve 100 % na webu, v mobilních zařízeních je to cca 10 %, ve zbylých je třeba počkat si na novou verzi aplikace, zatím testujeme.

Od nyní tak můžete zdravé participace, tedy takové, které nebyly po splatnosti déle než den, po 12 měsících od držení prodat na Sekundárním tržišti bez poplatku.

U participací držených kratší dobu zůstává poplatek 1,5 % ze zbývající jistiny, abychom předešli spekulacím na Sekundárním tržišti.

V přehledu Lidé, které jsem podpořil na webu vidíte, která participace je prodatelná zdarma a případně, za jak dlouho bude. Stejně tak v mobilní aplikaci v Přehledu po rozkliknutí detailu investice.

Věříme, že tato změna udělá z investování na Zonky ještě příjemnější zkušenost.

Zebra-Iva


#2

Zdravím,

přišlo mi líto, že za tento počin vás nikdo nepochválil, takže tak činím.

Na likviditě sekundárního trhu se to hned projevilo.

Zonek


#3

Zonku dobrý den,

to je od Vás milé, děkujeme :slight_smile: Souhlasím, je to znát, je to také změna, po které investoři dlouho volali. Každopádně se změnami nekončíme, chystáme toho více. Jako agilní služba na sobě neustále pracujeme, aby obě dvě strany, které obsluhujeme, byly spokojené.

Mějte krásné odpoledne,

Zebra-Iva