Zveme vás na pražský workshop 25. dubna a 23. května

Hezký den,

pokud vás e-mail s pozváním minul, přináším rekapitulaci.

Každý rok pořádáme pro investory několik setkání, kde představujeme novinky a zároveň sbíráme zpětnou vazbu o tom, jak Zonky funguje. V posledních týdnech jsme připravili několik novinek . O některých už víte, další teprve přijdou.

Na setkání, které proběhne 25. dubna 2019 v 18:30 u nás v Praze na Petřinách (Na Okraji 335/42, Praha 6), k vám promluví ředitel Pavel Novák , finanční ředitel Jiří Humhal a šéf risku Aleš Černý.

Aleš za riskové oddělení vysvětlí nové výpočty výkonnosti a rizikové náklady , které jsou v posledních dnech nejdiskutovanější změny, které jsme připravili. Dostane se však i na další jarní novinky.

Jiří vám představí nový investorský produkt , na kterém v současnosti usilovně pracujeme.

Pokud máte zájem přijít na workshop, potvrďte nám, prosím, svoji účast.

POTVRDIT ÚČAST

První workshop proběhne v Praze. Víme, že jde o opravdu hodně změn a zajímavé novinky, pokud by tak byl velký zájem ze strany investorů, můžeme uspořádat workshop i v dalším termínu.

Vydáme se - už tradičně - i do Brna a Ostravy. Tady bohužel ještě nemáme potvrzené termíny, ale jakmile padne finální rozhodnutí, budeme vás informovat.

Krásný den přeji, Zebra-Iva

Zdravím,

bude se workshop nahrávat?

Díky, Zonek

1 Like

@Zonek dobrý den,

máme to v plánu, poté ho sem jistě dáme :slight_smile:

Zebra-Iva

2 Likes

Milí investoři,

pro velký zájem jsme přidali druhý termín workshopu na 23. května opět u nás na Petřinách.

Přihlásit se můžete přes tento formulář.

Budeme se na vás těšit.

Krásné Velikonoce přeji,

Zebra-Iva

1 Like

Dobrý den,

kdy můžeme čekat záznam workshopu z 25.4? Pravděpodobně se tam probíralo něco, co už jste naznačili v informačním mailu (Zonky Rentier), ale další informace k tomu zatím nejsou.

Díky, Zonek

Dobrý den, @Zonek,

v Praze pořádáme druhý termín 23. května, záznam tedy nebude k dispozici dříve než po tomto datu. Natáčeli jsme už na prvním workshopu, ale bohužel byl špatný zvuk, pořídíme tedy další záznam.

Pěkný víkend

Zebra-Iva

Video pořád nic? Jsem dost zvědavý, co chystáte :wink:

Díky, Zonek

@Zonek dobrý den,

mrzí mě to, ale video zatím připravené není, snad již příští týden.

Budu se snažit :slight_smile:

Mějte krásný víkend.

Zebra-Iva

Pořád nic? Díky, Zonek

@Zonek dobrý den,

moc mě to mrzí, ale zatím jsme se k tomu bohužel ještě nedostali.

Jak video bude, dám Vám vědět.

Přeji hezký den,

Zebra-Iva

Dobrý den,

stále se na záznamu pracuje nebo se už na něj stihlo i zapomenout? :slight_smile:

1 Like

@Fessy krásné odpoledne,

přísahám, že jsem na to nezapomněla!

Moc se omlouvám, že video ještě není.

Zebra-Iva

Stále nic nového? Zonek

Krásný den, @Zonek,

zatím jsme video nepublikovali, omlouvám se za průtahy.

Bližší informace zatím nemám, téma připomínám, měli jsme ale hodně práce v souvislosti s regulací PSD2 a to mělo zásadní přednost.

Dám Vám vědět, jak se situace vyvíjí.

Mějte krásný den,

Zebra-Iva

Je minimálně k zamyšlení, že na Youtube profilu Zonky je videí přehršel, hlavně k tématu “půjčte si tady u nás na Zonky”- tudíž zaměřeno na potencionální dlužníky, ale investoři, kteří se podílejí na financování těchto půjček a nesou riziko s tím spojené, tak ti si mohou vklidu počkat.
Zvete investory na workshop, pak pro velký zájem pořádáte ještě jeden znovu a pak nejste schopni od května dát záznam ???
To jako vážně ? Jak to vypadá a co si o tom máme myslet ? Jako že je potřeba to sestříhat, udělat cenzuru, něco vystříhat a dodělat speciální efekty ?
Vypadá to, jak kdyby jste něco tajili…
To je to opravdu takový problém ? I přes to, že teď máte spoustu práce s expandováním do evropy a tudíž oslovením dalších potencionálních dlužitelů.
Ano ano, vím, je to pro nás investory a teda hlavně pro roboty.
Reklama typu “Půjčte si na Zonky” leze odevšad, ale reklama typu " Pojďte investovat na Zonky" tu jsem v médiích ještě neviděl ani neslyšel. Nebo se pletu ?
Zonky má jediný cíl, aby všichni dlužníci patřili a platili Zonkymu (panu Kellnerovi).
Jelikož se nějakým dílem podílíme jako investoři na financování tohoto podniku a neseme riziko a máme slíbeno z podpory přes čtvrt roku, že záznam z workshopu bude, tak by se o to měl někdo v Zonky konečně postarat.
Nebo chceme opravdu tak moc ?
Evidentně to pro Vás v Zonky není podstatné…

2 Likes

Hezký den, @SAURON,

na workshopech jsme s investory probírali nový produkt, který všem investorům zároveň chceme představit až poté, co bude finálně připravený ke spuštění. Jelikož spadáme pod dohled a regulaci České národní banky, muselo být vše v pořádku i z právního a regulatorního hlediska. Zde jsme narazili na složitější schvalování a připomínkování, které trvalo déle, než jsme předpokládali, protože jsme všemu chtěli a museli na 100 % vyhovět. Za zdržení publikování záznamu se tak velmi omlouvám, nicméně za ním nejsou skryté žádné úskoky z naší strany. Právě proto, že jsme nechtěli nic zásadního vynechat, jsme s vydáním sečkali, protože nový projekt byl nosným bodem celého setkání s investory.

Máte pravdu, že v reklamě cílíme primárně na klienty, kterým půjčkou můžeme pomoci a nabídnout jim výhodnější nabídku. Řady investorů se rozšiřují kontinuálně, každý měsíc máme více aktivních investorů a při změně komunikace i směrem k nim bychom mohli narazit na nedostatek půjček na tržišti. Soustředíme se proto na růst a povědomí o značce, což je při expanzi to nejpodstatnější, chceme si ukousnout co nejvíce z trhu spotřebitelských úvěrů.

Pro investory se snažíme prostředí na druhé straně také zlepšovat, jak již bylo zmíněno, chystáme i nové produtky, které do konce roku investorům chceme připravit. Pracujeme i na novém investorském prostředí, které bude již připraveno na zahraniční trhy. Vše jsou změny, které nám zabírají skutečně hodně času, protože se jedná o velké projekty.

Pro nás v Zonky je skutečně podstatné, abychom se k investorům chovali tak transparentně, jak je to možné. Mrzí mě, že jsme ještě záznam nepublikovali, napravíme to.

Mějte hezký den,

Zebra-Iva