Změna filtru investic

Zdravím,

v seznamu Moje investice jsou mimo jiných dva filtry - “Prodatelné s poplatkem” a “Prodatelné bez poplatku”. Vzhledem k tomu, že všechny půjčky už jsou starší než jeden rok, tak jsou všechny (které jdou prodat) v kategorii bez poplatku a toto třídění tak nedává smysl. Schválně si to sami zkuste, vyfiltrovat si jen investice s poplatkem nebo jen bez něj.

Mnohem užitečnější by byly filtry “Prodatelné se slevou” a “Prodatelné bez slevy”, které tady pro změnu chybí.

Takže co kdyby se ty dva zbytečné filtry nahradily těmi užitečnými? V kódu se jen vymění jedna podmínka za jinou a v šabloně jeden popisek druhým.

To, že u tebe to nedělá žádnej rozdíl, neznamená že není žádný rozdíl u nikoho. Aspoň u mne zonky nějak spočítalo rozdíl 360 Kč :smiley: . A asi bych zonky moc neradil, co mají předělat a co ne - obzvlášť ne u mrtvého produktu. Jednak když něco odstraní, tak vždy najdeš někoho nakrklého. A druhak pokud už nehodlají nalákat nové investory, tak nemají důvod to opravovat. Navíc svým přístupem k exportům mne zonky přesvědčilo,že o invetory jim vůbec nejde :slight_smile:

1 Like

Zdravím, @Mnauk,

děkuji Vám za podnět.

Bohužel tady nemám úplně dobrou zprávu. Vzhledem k tomu, že aktuálně nabízíme klientům, kteří chtějí v Zonky začít nově investovat, pouze Rentiéra, tak chceme více rozvíjet hlavně tuto službu a nemáme v plánu více upravovat profil pro původní platformu.

Za Zonky Vás zdraví

Zonky_specialista