Filtr - s příběhem

Osobně nechci investovat do půjček, které nemají vyplněný příběh - ano vím, že tam může být cokoliv - ale prostě nechci. Protože se takové půjčky množí - a množit budou, tak by bylo fajn mít v aplikaci filtr na půjčky co zobrazí jenom ty s vyplněným příběhem.

7 Likes

Mirku, děkujeme za zpětnou vazbu. Víme, že půjček s příběhem ubylo a přemýšlíme nad tím, jaké kroky podniknout, aby se objevovaly více. Příběh byl ale již od začátku nepovinnou součástí vystavení na tržiště a někteří klienti měli velký problém, nechtěli nám osobní příběh sdělovat. Z účastí na workshopech na druhou stranu i sama vím, že příběh pro velké procento investorů není vůbec podstatný. Tím nechci nijak říct, že pro nás příběh přestal být důležitý, naopak. Jen tím chci ukázat, že pro každého z nás je priorita jinde a klient, který by příběh napsal i před nástupem FastCash, ho napíše i nyní. Nad možnostmi se ale reálně zamýšlíme, přišli jsem, abychom kultivovali a změnili finanční trh a v tomto poslání chceme pokračovat.

Krásný den
Zebra-Iva

Dobrý den,
vím, že je toto vlákno starší, ale právě proto bych se rád dozvěděl, jestli se něco změnilo. Stále ručně procházím půjčky na tržišti a ty bez příběhu mi vyloženě překáží. Možná hledáte nějaké systémové řešení, aby těchto půjček bylo méně - pokud ano, tak v tom pokračujte! Nicméně v mezičase by nám (nebo alespoň mě) obyčejný filtr bohatě stačil.

Hezký den, @ales.kurecka,

v současnosti jsme s filtrem v tomto investorském prostředí dále nepočítali, vše ale přepisujeme do nové technologie a kolegové filtr na příběh mají na stole, zda se ale objeví, nemohu na 100 % slíbit.

Co je ale rozhodně dobré si uvědomit - příběh z naší strany není nijak ověřený, klient ho může psát až po podpisu smlouvy a v tuto chvíli již my s příběhem nepracujeme. Nic tak negarantuje jeho věrohodnost.

Mějte krásný den.

Zebra-Iva