Filtrování již zainvestovaných participací

Zdravím.
Mám nastavený filtr tak, aby se mi již nezobrazovali participace, ve kterých mám zainvestováno.
Občas se stává, že půjčka se z tržiště nevyfiltruje a nezmizí, ikdyž v ní mám zainvestováno. Prostě tam je po celou dobu až do úplného zainvestování půjčky.
Třeba i víc jak den.
Toto se děje od samého začátku od vypuštění aplikace.

Hezký den, @SAURON,

o této chybě nevím, děje se to tedy stále, ale jen u některých Vámi zainvestovaných půjček? Mohl byste mi, prosím, poslat prinstcreen obrazovky?

Moc děkuji, Zebra-Iva

Ano, dnes zrovna u této půjčky.
Zasílám dvě fota, jedno s filtrem již mnou zainvestovaných půjček, druhé s tímto filtrem vypnutým. Na prvním fotu je i přes filtr stále zobrazena již zainvestovaná půjčka.

---------- Původní e-mail ----------

Od: Iva Kroupová via Zonky Forum zonky@discoursemail.com

Předmět: [Zonky Forum] [Jak to funguje?/Mobilní aplikace] Filtrování již zainvestovaných participací

Hezký den, @SAURON,

děkuji moc za zaslání, u nás jsme to zkoušeli a vše je v pořádku. Jaký operační systém a telefon přesně máte? Zadám to kolegům na opravu, u nás to fungovalo, jak má.

Zebra-Iva

No, začínám lehce podezřívat svoje zarízení, že je problém tam. Dnes mi nevyskakovali půl dne notifikace, ani včera odpoledne. Nepomáhal restart, zapnutí a vypnutí Appky, nic. Pak najednou už zase vyskakují. Zainvestovanou půjčku, co jsem dnes nemohl vyfiltrovat jsem dnes měl také jednu.
Aplikace mi běží na tabletu Lenovo YT-3-850M, systém Android starší verze 5.1.1
Vše jinak a to i v Appce funguje výborně. Verze Appky 2.2.3.1
Pokud je tedy problém jenom u mě a nikdo jiný tento problém nezaznamenal, tak to neřešte, chyba bude u mě asi.
Měsíčně investuju cca 300 půjček a tak odhadem 10-20 tam sem tam zůstanou viset.

I kdyby byla chyba na jednom zařízení, je dobré to vědět :slight_smile:

Kolegům to zadám a jak budu vědět více, ozvu se, jen prosím o strpení.

Pěkný večer, Zebra-Iva