Chybné zobrazení úrokových sazeb

Zdravím.
Dnes jsem si v mobilní aplikaci všimnul, že aplikace nerozlišuje participace dle nových a starých poplatků. Dle dotazů u příběhů je jasné, že participace byly zakoupeny ještě za staré poplatkové politiky s jedním procentem na všechny ratingy, Appka to nerozlišuje.
No a teď jsem kontroloval i WEBovou verzi Zonky na PC je to to samé. Půjčka zainvestována začátkem roku 2017, rating za úrok 10,99% a po odečtení poplatku 7,99%. Což je špatně, mělo by tam být 9,99%. Poplatková politika se měnila až od 1.9.2017 a všechny před tímto datem zakoupené participace podléhají hromadně 1% poplatku nehledě na rating. Pokud se něco nezměnilo tedy o čem nevím.
Nevím, zda už to tu někdo někde neřešil. Poplatky se doufám účtují korektně a je to jen chyba nové funkcionality, které zobrazuje “čistý” zisk očištěný o poplatky.

Hezký den, @SAURON,

děkujeme za příspěvek a za nesrovnalost se moc omlouvám, jedná se o chybu, kterou opravíme. Poplatky účtujeme tak, jak máme, nic se nezměnilo - v exportu investic poplatek vidíte zapsaný správně.

Jak píšete, je to chyba nové funkcionality zobrazení poplatku přímo na tržišti.

Mějte krásný vstup do nového týdne,

Zebra-Iva

Dobrý den,
a proč to tedy stále není upraveno, pokud je to tedy chyba, jak píšete?
Je to zde již rok bez opravy příp. dementování chyby…

@MilanSkerko můžete mi prosím zaslat printscreen, jakou chybu máte konkrétně na mysli?

Moc děkuji,

Zebra-Iva

Jde o případnou chybu [Chybné zobrazení úrokových sazeb], tzn. v tomto vlákně.
úroková sazba 2,99 -> po odečtení poplatku 2,79

úroková sazba 9,49 -> po odečtení poplatku 6,99
atd.

@MilanSkerko můžete mi, prosím, poslat printscreen, kde jste tuto chybu viděl?

Co jste popsal, je korektně.

Úrok 2,99 % - 0,2 % poplatek je 2,79 %, sazba 9,49 % - 2,5 % poplatek je 6,99 %.

Bavíme se o tržišti nebo Vašem exportu?

Zebra-Iva