Chybné zobrazení úrokových sazeb


#1

Zdravím.
Dnes jsem si v mobilní aplikaci všimnul, že aplikace nerozlišuje participace dle nových a starých poplatků. Dle dotazů u příběhů je jasné, že participace byly zakoupeny ještě za staré poplatkové politiky s jedním procentem na všechny ratingy, Appka to nerozlišuje.
No a teď jsem kontroloval i WEBovou verzi Zonky na PC je to to samé. Půjčka zainvestována začátkem roku 2017, rating za úrok 10,99% a po odečtení poplatku 7,99%. Což je špatně, mělo by tam být 9,99%. Poplatková politika se měnila až od 1.9.2017 a všechny před tímto datem zakoupené participace podléhají hromadně 1% poplatku nehledě na rating. Pokud se něco nezměnilo tedy o čem nevím.
Nevím, zda už to tu někdo někde neřešil. Poplatky se doufám účtují korektně a je to jen chyba nové funkcionality, které zobrazuje “čistý” zisk očištěný o poplatky.


#2

Hezký den, @SAURON,

děkujeme za příspěvek a za nesrovnalost se moc omlouvám, jedná se o chybu, kterou opravíme. Poplatky účtujeme tak, jak máme, nic se nezměnilo - v exportu investic poplatek vidíte zapsaný správně.

Jak píšete, je to chyba nové funkcionality zobrazení poplatku přímo na tržišti.

Mějte krásný vstup do nového týdne,

Zebra-Iva