Grafy v mobilni aplikaci

Přehled > Vráceno a vyděláno > Graf
V Mobilni apce (Android) se pod Prehledy objevily nove grafy. Maji penize na ose Y na tisiciny, coz mi pripada zbytecne. Asi bych uvital vodorovne cary znacici kudy dana hodnota vede. Vubec by nebylo spatne, kdyby appka umela pri otoceni na landscape ukazat jenom graf ve vetsim detailu. Velka skoda, ze data zacinaji az v 07/2018, ale s tim se asi smirime. Driv se mi stavalo, ze meritko na ose Y bylo nevhodne a graf utekl nekam “do nebe”, ale to se mi ted kdyz delam screenshot zrovna vubec nedeje :slight_smile: Informace pod grafem jsou v pripade “V budoucnu” zcela vporadku, tykaji se presne toho, co je v grafu. Naopak pod grafem “Do ted” jsou cisla, ktera s grafem ne tak uplne souvisi - coz zvolit na obou zalozkach stejny princip?

souhlasim:

  • penize na ose Y pouze na Kc
  • vodorovne cary znacici kudy dana hodnota vede.
  • pri otoceni na landscape ukazat jenom graf ve vetsim detailu.
  • udelat grafy scrolovatelne. (beru zpet, toto uz je mozne i dnes, jak zoom, tak scrolling)

Btw ja mam grafy v aplikaci uz nejaky patek.
V

Hezký den,

oběma Vám děkuji, podnět jsem již předala a chybu se zaokrouhlením nahlásila také, jen jsem ještě nestihla napsat.

Dám Vám vědět, jaký bude vývoj, až dostanu zpětnou vazbu, jen se obávám, že při blížících se změnách nyní nebude takový prostor.

Krásný den, Zebra-Iva

1 Like