Nová mobilní aplikace je venku!

Hezký den všem,

rádi bychom Vám představili naši novou mobilní aplikaci, na které jsme v Zonky několik posledních měsíců pracovali.

V nové aplikaci na Vás čeká kompletně přepracované uživatelské rozhraní a několik nových zajímavých funkcí:
· nové grafy a přehledy,
· nové filtry, které je možné si ukládat,
· spojené primární a sekundární Tržiště,
· vylepšený rezervační systém,
· dashboard sladěný s webovou verzí,
· graf vývoje zůstatků peněženky.

Novou mobilní aplikaci naleznete během dneška v Google Play a App Store.

Dominika

1 Like

Nová verze aplikace je katastrofální - nepřehledná, pomalá, neintuitivní. Ani na fóru na FB jsem nenalezl nikoho, komu by se nová verze alespoň trochu líbila nebo ji považoval za funkční nebo ji označil jako lepší, než předchozí verzi.

11 Likes

Nemůžu v nové verzi najít, kolik peněz jsem celkově poslal na investorský účet. Je to tam nebo jste to dali pryč?

Není, to prostě v agilním vývoji zapadlo. Asi si vývojáři myslí, že to je ve světě investic nedůležitý údaj.

Ono toho tam v ty novy aplikaci chybi vic.
Navic se to resilo v ramci Beta testovani, ale Zonky vetsinu pripominek naprosto ignoruje.

Lituju rucni investory, tahle appka jim investovani jeste vic zkomplikuje.

Lukas

6 Likes

Nemohu se přihlásit do nové mobilní aplikace, kterou jsem měl na iPadu. Dostanu sice aktivační link na mobil, ale to je mi k ničemu, protože používám tlačítkový telefon a tam si na nic nekliknu. :cry: Nešlo by, prosím, zaslat aktivační link na email, nebo to udělat nějak jinak?

Proboha, stará Appka už jen 14 dní a nejsou v ní zprávy ?
Tak to je boží, mám jich denně 100-200, někdy i dvakrát tolik.
To mám radost, že si je budu číst ve webové verzi po 5 kusech.
Musím si na personálním zjistit, kolik mi zbývá dovolené…
Po tom co jsem se tu o nové Appce dočetl, jelikož jsem netestoval, tak jí NECHCI !!!
Přeháním to teď hodně, když přirovnám Zonky vývojáře a appku k Lukašenkovi a lidu Běloruska ???

4 Likes

Souhlasím s Vámi. Zkusil jsem novou appku a asi po 10 minutách jsem opustil beta testování. Horší aplikaci dlouho nikdo nevytvořil… Navíc většinu podnětů neberou v potaz a rovnou to vypustí na všechny? Přečtěte si komentáře u aplikace… nikomu se nelíbí, ale v Zonky je to všem asi jedno… Tenhle přístup se mi nelíbí…

7 Likes

Nechápu proč zonky dělá nějaké beta testování když i přes milion připomínek a upozornění že aplikace je na nic to vesele pustí mezi lidi. Vše mají v plánu zlepšit, ale totálně nefunkcni aplikaci stejně dají do světa.
Jste si mohli s tím betatestovaním ušetřit práci když vás stejně nezajímají názory lidí.
Jste se prostě rozhodli, že takhle to bude a basta, však oni si lidi zvyknou že.

8 Likes

Mohl byste nám tady soudruhu říct nějakou dobrodružnou historku ze svého služebního života ?
“No, to jsme takhle dostali rozkaz vytvořit novou mobilní Appku. Spustili jsme betu, vzburcovali investory k testování a měsíce testovali. Moc se jim to teda nelíbilo, měli stále nějaké připomínky, na které nebyl čas brát zřetel a po několika měsících jsme to vypustili ven pro všechny”
Počkej, soudruhu kapitáne, chceš říct, že jste jako vypustili ven ostrou verzi ?!
"No jistě, rozkaz ten zněl jasně: MUSÍME TO V ŘÍJNU VYPUSTIT ZA KAŽDOU CENU. Nebyl čas lámat si hlavu kdo co chce.
“No nic, já už musím běžet, služba je služba…” :rofl: :rofl: :rofl:

11 Likes

To je přesné až na to, že to testování neprobihalo měsíce, ale měsíc :grin: tahle hurá akce začala 1. září :grin:

Já si tu betu naštěstí stáhl jen do tabletu a v mobilu nechal starou. Po vypuštění jsem zjistil že beta je nová verze a tak jsem si v mobilu raději nechal starou, doufám že bude dlouho fungovat nebo ji omylem neaktualizuju ručně.

No, mne se nainstalovala automaticky v pondeli.
Ale uz jsem tu hruzu odinstaloval, nebudu si kazit zivot.

Lukas

Stará Appka bude fungovat jen 14 dní po releasu nové :frowning:

Dobrý den,

stále nevidím kolik jsem celkově poslal k investování ze svého (z účtu na účet zonky), to mi chybí dost.

T.

Nova aplikace je naprosto priserna. Pojmenovane filtry jsou matouci. K tomu abych se dostal na svou investorskou kartu potrebuji nekolik kliku navic - jako investora me nezajima, myslim tim VUBEC NEZAJIMA, cast aplikace “pujcte si”. Slouceni trziste a sekundarniho trhu do filtru je pitomost kterou nechapu. Ale to nejhorsi - musim prijimat jednu rezervaci podruhe, kde je moznost prijmout vsechny? Dale, je start aplikace pomaly - odpustte si prosim animaci na zacatku, nezajima me, nepomaha mi. Rad bych nastavil abych pri startu aplikace skoncil na trzisti v casti moje rezervace.

4 Likes

dovolil bych si parafrázovat
V nové aplikaci jsme odstranili několik funkcí
· Nemusíte si dělat starosti s nastavováním vlastního pořadí sekcí na obrazovce přehled. Sami víme lépe, co vám kdy ukázat.
· Odstranili jsme tlačítka “Přijmout vše” a “Odmítnout vše” v rezervačním systému, odklikávejto to po jedné, ať peníze omylem nepošlete kam nechcete,
· V nastavení rezervací už nemusíte hrát piškvorky, ale můžete šoupat dokonce dvěma posuvníky,
· U rezervované půjčky vás nebudeme obtěžovat informací, zda už ji náhodou nemáte zainvestovanou jiným kanálem,
· V peněžence vás nebude obtěžovat informace o celkové částce poslané do Zonky a ven,
· Po každém přihlášení vám připomeneme, že si u nás i můžete zažádat o půjčku. A peníze můžete nalít i do Rentiéra,
· Rozptýlíme vaše pochybnosti, zda máte bezpečné portfolio, to jsme pro jistotu dali přes třetinu obrazovky. I když už máte více než 122 půjček poslední 4 roky,
. Už se nepodíváte, kolik peněz přesně máte v které kategorii, a kolik z nich je po splatnosti. Celkové procento a barevné proužky stačí,
. A vůbec, srovnali jsme hendykep uživatelů s poruchou vnímání barev a odstranili jsme barvy všem,
. Appku nainstalujete jen na zařízení schopné přijímat SMS zprávy. Je to tak bezpečnější, protože s sebou nemusíte tahat druhé zařízení,
. Zrušili jsme odkaz z peněženky přímo na půjčku.

Další zjednodušení přijdou, pozorně sledujeme zpětnou vazbu.

15 Likes

U půjčky v rezervacích, není poznat, že už jsem do ní investoval, takže už se mi stalo, že jsem do půjčky investoval nechtěně dvakrát. Můžete tuto chybu v aplikaci opravit?
Taky bych se přimlouval za návrat barevného odlišení úrokových sazeb.

1 Like

V mobilu se mi objevila nová verze Zonky. Po prvním shlédnutí netuším co s tím mám dělat. Pro mě nepoužitelné a nepřehledné. Chápu že jste s tím měli práci, ale opravdu se to nepovedlo. Prosím nechte raději starou aplikaci.

4 Likes

Díky všem za upozornění. Aktualizace v mobilu potvrzuji ručně, tak si pohlídám, aby se mi aplikace Zonky neaktualizovala.