Ikona (i) - Jak zachraňujete půjčku

Dobrý den,
v přehledu problematických půjček je žlutá ikona i-ico, která po rozkliknutí ukazuje “Jak zachraňujete půjčku”, ale bylo by docela fain, kdyby tato ikona byla i u těchto půjček na tržišti resp. při “otevření” půjčky např. takto

.
Pokud ve zprávách přijde informace o problematické půjčce, kterou rozkliknete, dostanete se přímo do tržiště, ale když se chcete podívat na průběh splácení, tak se půjčka velmi špatně hledá, protože v přehledech nelze půjčky filtrovat nebo fulltextově vyhledávat. Přidání ikonky by bylo přinejmenším praktické :wink: o filtrování v přehledech půjček ani nemluvím.

2 Likes

Hezký den, @ddoe,

děkujeme za podnět, kolegům jsem ho poslala. Aktuálně přepisujeme podobu investorského prostředí do nové technologie, takže prostor pro úpravy máme a souhlasím, že by to bylo dalkeo pohodlnější :slight_smile:

Mějte krásný víkend,

Zebra-Iva

Zdravím. Ještě bych doplnil info o tom, kolik mám v participaci zbývající dlužnou částku. Ve webové verzi, pokud otevřu půjčku ze zpráv nebo z dashboardu, zobrazí se půjčka na tržišti a vidím investovanou částku a vidím kolik zbývá doplatit, pěkně pod sebou tyto dvě částky.
Toto bohužel v mobilní aplikaci není. Pokud mi přijde zpráva (a že mi jich denně chodí i stovky) ohledně jakékoliv půjčky a otevřu jí v mobilní appce, také se zobrazí půjčka na tržišti a vidím kolik jsem investoval, ale už nevidím, kolik je zbývající dlužná částka. Tato položka tam není a já nemám přehled.
A další věc: Dnes mi poposkočila částka Ztraceno a není možné za boha tuto investici nijak najít, vzhledem k cca 8000 participací. Uvítal bych fitrování “Ztraceno” nebo alespoň u problematických půjček ke kolonce “Zesplatněná” doplnit ikonu “Ztraceno” protože tohle prostě dohledat takto nejde, abych rozklikával všechny půjčky a četl zprávy.
Děkuji :slight_smile:

1 Like

Dobrý den, Ivo, když už děláte změny v investorském prostředí, bylo by možné v sekci “Lidé, které jsem podpořil” při vyfiltrování aktuálně pojištěných půjček vypustit půjčky prodané a splacené?

Osobně mě zajímá, jak velký podíl aktivních půjček mám pojištěný, a jinak než přes tento filtr se to zjistit nedá. Splacené a prodané půjčky už nejsou aktivní, takže ty mě v této souvislosti už nezajímají. Díky :slight_smile:

Krásný den, @SAURON a @Strycek,

děkuji za podněty, mně se moc líbí a předávám je všechny dále :slight_smile:

@SAURON zejména Ztraceno je v tuto chvíli problematické, rozumím, a ráda Vám sdělím, jaké půjčky máte ztracené, chcete je vypsat do e-mailu?

Krásný den přeji,

Zebra-Iva

Zdravím. Už jsem to dohledal, ale musel jsem si k tomu udělat kafe :smiley:
Opravdu by to chtělo do budoucna nějak pořešit.
Děkuji

1 Like

Hezký den, @SAURON,

vyřešíme, slibuji :slight_smile:

Zebra-Iva