"lidé, které jsem podpořil"

Nebylo by možné přidat tlačítko “hledat”, kde by se třeba podle ID klienta dala dohledat konkrétní půjčka? Pokud je např. půjčka po splatnosti nebo zesplatněná a dluh se uhradí, tak zmizí z z kategorie půjček po splatnosti a ti kdo mají tisíce půjček, již nemají šanci jí dohledat, pokud by je zajímali detaily. Dříve se to dalo sledovat přes kolonku zprávy, kde to hlásilo, která půjčka byla “vyléčena”, ale nyní, když se zde půjčka označuje podle přezdívky a v přehledu podle ID klienta tak se to použít nedá.

1 Like

Hezký den, @jana.jelinkova126,

děkujeme za podnět, ceníme si ho.

Coje rozhodně třeba sjednotit jsou zprávy tak, aby se tam ukazovalo ID klienta, nicméně to bude ještě chvíli trvat. Přání mít možnost vyhledat v přehledu investic jsem kolegům předávala.

Mějte hezký den,

Zebra-Iva

Nevím, zda už někdo reagoval na problém, že nejde vyfiltrovat žádnou kombinací nastavení pouze Zesplatněné půjčky.
Nepletu-li se.
Buď pouze Po splatnosti nebo Po splatnosti +Zesplatněné.

Hezký den, @SAURON,

ano, máte pravdu, souvisí to s testováním sekundárního tržiště a filtry opravíme.

Mějte hezký den,

Zebra-Iva

Zdravím.
Probírám se sekcí “Lidé, které jsem podpořil” a vidím, že s každou stránkou se tabulka natahuje do šířky, že už nejsou položky pod sebou ve sloupcích.
Když rozkliknu info " i " tak se ve zobrazené tabulce pod textem nezobrazuje možnost kliknout na první stránku, ale jen od 2. dál…

Hezký den, @SAURON,

můžete mi, prosím, poslat printscreeny?

Moc děkuji,

Zebra-Iva

Zdravím.
Tak než jsem se k tomu dostal, tak už to funguje korektně. V tabulce “Jak zachraňujeme půjčku” nebylo číslování stránek uprostřed, ale uplně vlevo a ikona první stránky chyběla.
A to roztahování seznamu půjček se děje pořád, ale teď jsem si všiml toho, že je to tím, že název půjčky je vždy v jenom řádku a pokud má někdo dlouhý název půjčky, tak se celý seznam roztáhne a některá data jako počet dní po splatnosti a vše víc vpravo se schová a musím stále posouvat obrazovku nebo si celkově zmenšit zobrazení. To ale asi bude jen můj problém, jak to mám nastavené :wink:

@SAURON hezký den,

děkuji za zprávu, roztahování seznamu půjček mi není známo, rádi se na to případně podíváme, můžete nám tedy poslat printscreen, pokud byste chtěl :slight_smile:

Přeji hezké svátky,

Zebra-Iva

Dobrý den, bylo by možné do seznamu “lidé, které jsem podpořil” přidat možnost řazení podle vybraného sloupce? Například po kliknutí na název sloupce “vrátilo se mi” by se půjčky seřadily vzestupně podle vrácené částky, po dalším kliknutí sestupně.
Podle čeho se vlastně řadí ty půjčky nyní? Když se podívám na ten seznam, připadá mi, že řazení žádnou logiku nemá.

Dobrý den, @Petr1987,

je to dle toho, jak jste do půjček zainvestoval přímo Vy sám. Stavy se Vám tak míchají, když investujete stále, protože u půjček trvá různě dlouhou dobu, než jsou jako Vaše investice ve stavu V pořádku (více informací o FastCash a jeho dopadu na stavy půjček si můžete přečést zde:
O kategorii FastCash)

V nových dasboardech si budete moci sloupce řadit.

Mějte krásný den,

Zebra-Iva