Nedostupnost mobilní aplikace na Google Play

Dobrý den,

aktuálně si není možné na Google Play stáhnout mobilní aplikaci Zonky. Google nám aplikaci při vydávání její nové verze stáhnul. Důvodem je, že se vyhradil vůči jedné již několik let staré verzi aplikace, která nebyla ani veřejná (byla určená na interní testování), a proto nám zablokoval naši aktuální produkční verzi. Aplikaci Zonky si tedy klienti nyní nemohou z Google Play nově stáhnout (pokud má ale klient aplikaci již nainstalovanou, může ji dál využívat). Podali jsme odvolání a čekáme na vyjádření Google. Prosíme o strpení a omlouváme se za komplikace. Věříme, že aplikace se brzy ve storu objeví.

Dominika

Dobrý den, máte alespoň rámcový odhad, kdy bude opět aplikace možná ke stažení? Děkuji za odpověď

Dobrý den, @zdeny,

zatím bohužel nic nevíme. :disappointed: Google má 7 dní na vyjádření. Lhůta běží od neděle.

Dominika

Tak nahodit oficiální apku sem na fórum Jinak koukám že na Huawei Appgallery je k dispozici.

Dobrý den. Předpokládám, že se Vám Google do neděle vyjádřil. Chtěl bych se tedy zeptat, jak to se zpřístupněním aplikace vypadá? Investování přes webové rozhraní sice jde, ale nemám možnost si nic zarazervovat.
Děkuji.

Dobrý den,

Google se nám ozval včera. Nyní aplikaci nahráváme na Store a doufáme, že ji Google co nejdříve schválí. :crossed_fingers:

Dominika

Dobré ráno, dobré zprávy. Aplikace je zpátky! :partying_face:

1 Like

Dobrý den,

v tuto chvíli si noví zájemci nemohou stáhnout naši aplikaci z Google Play. Důvodem je, že se Google opět vyhradil vůči jedné již několik let staré verzi aplikace, která nebyla ani veřejná (byla určená na interní testování), a proto nám zablokoval naši a čekáme na vyjádření Google. Prosíme o strpení a ještě jednou se omlouváme. Věříme, že aplikace se brzy ve Storu objeví.

Dominika

Dobrý den,

tentokrát je reakce Googlu svižnější než posledně a aplikace je zpět ve Storu.

Honza