O kategorii Rentiér

Rentiér za vás zhodnotí vaše peníze investicím do stovek nízkorizikových spotřebitelských úvěrů stejně jako to dělají banky.

Sami si jen vyberete počáteční investici, o vše ostatní se za vás postaráme my. Vybudujeme vám bezpečné a vysoce diverzifikované portfolio, které vám bude každý měsíc generovat očekávaný výnos, který je 4,4 %.

Oficiální představení proběhlo na tiskové konferenci 5. listopadu. Výstupy si můžete přečíst na CzechCrunch.cz a Roklen24.cz

O Rentiérovi jsme mluvili i na našem workshopu, kde se můžete dozvědět také další novinky :slight_smile:

Pokud máte jakýkoliv dotaz k fungování naší nové služby pro investory, napište nám.

Zebra-Iva

Dobrý den @Zebra-Iva ,

je možné mít v rámci jednoho investorského účtu 2 oddělené “balíky” peněz, jeden pro dosud běžnou formu investování a druhý v režimu Rentiér? V podstatě by šlo o dvě oddělené peněženky.

Předem děkuji za odpověď.

Krásný den, @Tec,

ano, přesně tak je to i myšlené - oba dva produkty můžete obsluhovat přes jeden profil, ale fungují naprosto oddleně, máte i jiný variabilní symbol pro nabití peněženky.

Rentiér je služba pro investory, kteří sami rizikovost portfolia nechtějí řídit nebo mu věnovat více času než na zaslání peněz.

Mějte hezký den,

Zebra-Iva

Dobrý den, chci se zeptat, zda:

  1. bude nějaká odměna za doporučení Rentiéra a kolik? Na školení u Vás v Zonky jste říkali, že ano.
  2. zda se bude i rentiér losovat o superinvestora?

Děkuji

Hezký den, @petrburza,

odměnu v souvislosti s dporučením určitě chystáme, ale konkrétní podobu zatím řešíme.

V souvislosti s Retiérem se Superinvestor losovat nebude, prodkut je koncipován jinak, Superinvestor má zejména začínající investory motivovat k tomu, aby se naučili pravidelně a stejnoměrně investovat a budovali bezpečné portfolio. Toto vše za Rentiéry děláme my.

Krásný den,

Zebra-Iva

jak je to se slevou na poplatku? podle toho co jsem slyšel tak u rentiera je prakticky poplatek stejný jako u ručního investování plus teda 1,9% vstupní

  • je tam taky stejná sleva při vyšším množství investovaných peněz
  • pokud ano, sčítají se investované peníze v zonky a v rentierovi?

@Buzziczech sleva v rámci produktu Zonky Rentiér není. Zonky Rentiér je plně automatizovaná služba s vysokou mírou pohodlí bezobslužného produktu, cena je tak vyšší. Při daném riziku se ale jedná o bezkonkurenční výnos, který Vám jiné společnosti/banky nenabídnou.

Mějte hezký den,

Zebra-Iva