Vymožená částka

Dobrý den, jak poznám, že mi přišla poměrná část z vymožené částky? Má svůj název, příznak, můžu si nějak tyto částky vyfiltrovat?
Děkuji

Zdravím,
pokud vím, osobně jsem to nikde nenašel - v peněžence je jen to,že přišla částka,ale už bez okolností. V exportu investic je položka Ztraceno - tipuju,že tam bude hodnota investice - co se povedlo získat - tak bych porovnal dva přehledy investic. :slight_smile:

Dobrý den, @zdetlustakovi, do poznámek ke klientovi přidáváme informace, že dorazila úhrada XY Kč. Dále chodí notifikace o příchozí platbě. Jednou za čas se také můžete podívat do exportů.

Není to úplně tak, jak píše @sladek.pavel. Položka ztraceno slouží pro případy, kdy myslíme, že už nic nevymůžeme. Pole ztraceno je v % a zobrazuje pouze hodnoty “0” nebo “100”. Pokud je tam “100” znamená to, že investici považujeme za ztracenou.

Dominika

Zdravím @Dominika-Zonky,
děkuji za opravení :slight_smile: a nestálo by za to takový sloupeček do toho exportu přidat ? A případně do současného sloupečku dát do záhlaví ( ano/ne) a pak jako hodnoty používat ano nebo ne ? Nebo tam dát vyjádření kolik Kč je ztraceno. Aspoň ve mně současný stav vyvolal dojem,že je to tak,jak jsem popsal :slight_smile:

Dobrý den, @sladek.pavel, děkuji za zprávu. :slight_smile: V záhlaví sloupečku AW je přímo uvedeno “Ztraceno %”. Tím, že tam jsou možné pouze hodnoty 0 nebo 100, tak je to podobný princip, jako kdybychom tam napsali ano/ne. Co se týká vyjádření v Kč, tak to ještě promyslíme. :slight_smile:

Dominika ze Zonky

Zdravím @Dominika-Zonky,
pokud na to koukáte jako člověk,který má k dispozici informaci,že tam může být jen 0 nebo 100,tak máte samozřejmě pravdu. Sice mám pocit,že tu byl někde návod na exporty od Ivy,jak se vyznat v exportech,ale kolik lidí reálně čte návody ( navíc ty, co už někde zapadly :smiley: ). A stejně koukám, že tam fungování této kolonky není popsané :slight_smile: Takhle by to bylo intuitivně dostupné přímo v exportu. :slight_smile:
Pavel

2 Likes