Sleva z investorského poplatku

Chtěl bych se zeptat, zda ještě existují slevy z investorského poplatku. Nějak jsem v dokumentech Zonky nenašel žádnou zmínku o slevách. Pokud ano, dá se zjistit jaká částka byla z poplatků odečtena?
Díky za odpověď

Existují - v dokumentech si je teď z hlavy také nevybavím,ale v dashboardu jsou dostupné pod “Vaše výhody” - od 150K je tam 5%, od 200K je 10%, od 0,5M je 15% a od 1 M je 20% … co se týče částky uspořené na poplatcích,tak je vidět v mobilní appce v přehledu peněženky při filtrování na poplatky :slight_smile:

1 Like

Krásný den,

slevy jsou popsané na stránkách výhod zde:

https://zonky.cz/vyhody/

Mějte krásný den,

Zebra-Iva

Dobrý den, @Zebra-Iva,
chci se zeptat, ta sleva se aplikuje následně pouze na půjčky zainvestované po získání té slevy, nebo i na ty již zainvestované s ohledem na to, že poplatky se počítají denně a strhávají měsíčně?

Díky, Petr

Krásný den, @PetrM,

sleva se počítá na celé portfolio, takže na každou aktivní půjčku po dosažení daného slevového pásma. Tím, že poplatek počítáme denně a můžete dosahovat různých slevových pásem dle toho, kolik máte zainvestováno v aktivních investicích, Vám napočítáme přesnou slevu na dny dle toho, do jakého pásma aktuálně spadáte.

Zebra-Iva

1 Like