Zmena v notifikacich - pribyly zbytecne notifikace

Dnes mi zacaly chodit notifikace po te, co odmitam rezervaci, s tim, ze jsem prave v aplikaci pred vterinou odmitnul rezervaci. Ano, priznavam, ze moje pamet neni to co byvavalo, ale troufam si rict, ze si fakt dokazu pamatovat tu udalost po 1 veterine. Koukam do nastaveni notifkace, a tam jsou kategorie “pujcky” a “pujcky” bez blizsiho vysvetleni, v cem se lisi.

Muze nekdo od Zonky vysvetlit, jak mam vypnout notifikace o odmitnuti rezervace? Je to fakt zbytecny a otravujici. Mym pranim je, aby aplikace nezneuzivaly notifikace a neotravovaly zbytecne.

Dobrý den, @jay.a.key,

máme venku novou aktualizaci, která tyto push notifikace již neobsahuje, nicméně je zatím spuštěna pouze na část uživatelů. Mohu se zeptat jakou verzi aplikace nyní máte?

Děkuji, Kateřina

Uz zadnou. Mel jsem nastavenou beta verzi na Google play, ale po techto zkusenostech jsem ji odinstaloval, at me prestane otravovat.

Zdravím, @jay.a.key ,

v rámci aktualizací se aplikace neustále vyvíjí. Pokud tedy pravidelně neaktualizujete, žádné opravy se neprojeví :slight_smile:

Kateřina

Je to prave reakce na nainstalovanou aktualizaci, ze jsem to odinstaloval. Uz nebudu pokracovat v teto diskuzi, jelikoz je pro mne vase mobilni aplikace k nicemu.

Dobrý den, @jay.a.key,

Vaše zkušenost nás mrzí, ale rozhodnutí respektujeme. Třeba časem názor změníte.

Hezký den, Kateřina