Notifikace pro rezervační systém

Hezký den všem opětovně,

dnešek je dnem dobrých zpráv.

V mobilní aplikaci v sekci Menu - Rezervace nově objevíte volbu “Ihned upozornit na každou novou rezervaci”. Po její aktivaci vám přijde notifikace pokaždé, když na vás přijde řada s rezervací podle vašeho nastavení. Funkcionalitu budeme na uživatele spouštět postupně během celého týdne a k jejímu získání není nutné si aktualizovat aplikaci.

Krásný den,

Zebra-Iva

2 Likes

Dobrý den. Již několik dní se snažím investovat do konkrétní rizikové kategorie, ale nedaří se mi. Mám nastavené notifikace, po zveřejnění reaguji v řádu sekund (!), ale vždy vidím “Tato půjčka je již zarezervována.” Co mám udělat proto, abych mohl investovat i do těchto příběhů?

Prostě být rychlejší, než roboti. Tohle je už ohrané téma, jsou půjčky, kam člověk lidskou rukou prostě nedosáhne a je dobré se s tím smířit.

To snad ani nejde, ne (být rychlejší než robot)? To je to slavné “Lidé lidem”? Existuje nějaká aplikace, která by mi investovala automaticky? Něco jako Zotify na investování?

Robozonky, nebo Zotify

Dobrý den, @PetrKellner,

do jaké konkrétní rizikové kategorie se snažíte investovat?

S pozdravem,

Zebra-Iva

Investuji napříč kategoriemi, ale rád bych posílil své pozice v kategorii 13,49%. A tam se mi nedaří…

Děkuji za tip, nevěděl jsem že Zotify umí i investovat… Prostuduji.

cokoliv v podstatě na 6,99 je bez robota bez šance. To bývají půjčky v nižších částkách a většinu zainvestuje Rentiér a Zonky a zbytek do sekundy roboti.
Navíc těch půjček s vyšším úrokem je opravdu samo o sobě poslední dobou velmi málo.

Zotify investovat umí, jen Vás to bude něco stát. Není to zadarmo.

Do 8,49%, 9,49% i 10,99% jsem doteď bez obtíží investoval ručně…

To je věta, která je sama o sobě nic neříkající.

Tím jsem chtěl říci, že jsem doteď investoval ručně i do kategorií na 6,99%… A věnoval jsem tomu několik minut měsíčně.
Myslím, že z mých znalostí “zonky světa” je to patrné… :slight_smile:

Ja tím chtěl říct, že v té vaší větě chyběla informace o vašem počtu investic. Pokud jsou to jednotky měsíčně, ručně to zvládnete. Pro desítkách to půjde hůře, při stovkách se bez robota těžko chytnete.

Rozumím, díky za info.