Zobrazení problematických investic

Dobrý den,
bylo by možné upravit zobrazení problematických investic v aplikaci?

Aktuální zobrazení má z mého pohledu následující nedostatky:

  1. Není zobrazen celkový počet problematických investic
    Spočítat problematické investice je při větším počtu nadlidský úkol

  2. Řazení
    Aktuálně se mi investice řadí podle zbývající částky, ale takhle musím skrolovat celým seznamem, abych zjistil, jestli se v seznamu objevila nová investice nebo ne.
    Nešlo by investice řadit podle dnů po splatnosti? Ideálně s přepínačem vzestupně/sestupně?
    Dost by to vylepšilo přehlednost.

Přijde mi, že aktuálně je nemožné rychle zjistit změny oproti předchozímu dni, pokud si člověk nepamatuje, jaká částka po splatnosti se včera zobrazila.

1 Like

naprosty souhlas, dokonce by nebylo špatné tam dal i nějaké další možnosti řazení a to třeba i podle úroku apod. nebo filtrovat, že chce člověk jen zesplatněné nebo opožděné půjčky při určitem počtech dnů (třeba více jak 7 dní apod.)

Hezký podvečer,

pracujeme na nových dashboardech i mobilní aplikaci. Budeme myslet na rozšířené možnosti filtrování právě problemativkých půjček.

Mějte hezký večer,

Zebra-Iva

1 Like

Nebylo by též vůbec špatné uvádět u problematických investic datum poslední reakce “jak zachraňujeme” z Vaší strany. Mnohokrát opakovaně rozklikávám tu samou a najdu tam poslední reakci stejnou jako před dvěma měsíci. Při této úpravě bych každý měsíc “projel” jen investice se změnou.

3 Likes

Ono by vůbec taky nebylo špatné dát tam nějaké lepší info. Teď mám třeba problematickou půjčku, u které mám napsáno jako poslední detail “úspěšný kontakt” a z toho si mám vzít co? že se klientovi někdo dovolal a klient splátku uhradí, nebo že nás klient poslal do ***** ? :smiley:
Ale ten nápad od @TOSEMJA se mi líbí.

1 Like