Zrušení investorského účtu

Dobrý den, prosím o informaci, jak zrušit investorský účet? Přecházím jinam za vyšším výnosem, většinu participací mam prodaných. Zbývá my jich asi pět , které jsou označeny jako “Neprodejné”, bez jakékoli informace, proč jsou neprodejné. Nikde jsem nenašel informaci, jak účet uzavřít a smlouvu ukončit. Prosím o radu. Díky

2 Likes

Neprodejné jsou např. zesplatněné, nebo Covidové.

1 Like

Dobrý den, @katerinak.petr_zonky,

Vašeho odchodu z naší služby Zonky je mi velmi líto.

Pokud si opravdu přejete zrušit investorský účet, pošlete nám, prosím, email na info@zonky.cz. Obratem Vám zašleme výpověď, kterou je nutné vytisknout, podepsat a naskenovat zpět na naši emailovou adresu.

Fakticky se účet ukončí až ve chvíli, kdy zde budou všechny participace vypořádané, tedy prodané, doplacené či ztracené.

Dominika

Dobrý den,
ani trochu se nedivím a chápu investora. Pokud by například firma, do které investujete, neměla jasný směr, nevěděla jestli bude nebude expandovat, komunikace by vázla, měnilo by se vedení od generálního po PR až po Vaší spojku, neuměla či nechtěla rázně vymáhat své pohledávky, stále by se opravovaly chyby, na které přijdete, chybně by zanášela infa do NRKI, pro komunikaci s firmou byste dostal nástroj/app co funguje na heslo a nakonec firmu někdo převáděl pod jinou atd atd, abyste v závěru zjistili, že už v ní téměř není do čeho investovat, vložíte do ní své peníze? Jedno či deseti/statisíce mio. Opravdu vložíte??? Přesně jak Zonky píšou, vysoce riziková investice.

2 Likes