Aktivni investice - polozka Vydelano

Dobry den vsem,

chtel jsem se zeptat, jak Zonky a investori vnimaji polozku Vydelano bez doprovodnych informaci. Mne osobne u tohoto cisla chybi casovy udaj. Cim dele na Zonky jsem, tim mene si pamatuji, kdy jsem se Zonky zacinal a za jakou dobu tento udaj plati. Tim mene je tak pro mne tento udaj relevantni. Vice bych uvital informaci prepocitanou na realny cas, tzn. napr. prumer za mesic, prumer za rok nebo sumu vydelanou za mesic. Posledni mne asi zajima nejvice. Momentalne si tento udaj musim pocitat na zaklade dat z koncu kazdeho mesice.

Mejte se

Waz

1 Like

Hezký den, @Wazowski,

promiňte, že dostáváte odpověď až nyní.

Celé číslo Vyděláno v rámci dashboardu je trochu problematické, protože je to vlastně jediné číslo, které nezobrazuje pouze aktivní investice. V rámci nového dashboardu pracujeme na přepisu do nové technologie, časové hledisko do čísla ale nedostaneme, aktuálně na tom pracujeme.

Více informací od nás obdržíte v e-mailu :slight_smile:

Krásný den,

Zebra-Iva

Dekuji za odpoved, Ivo. Ted jsem trochu na vazkach, zda si rozumime. Cislo, ktere hledam, je snadno pocitatelne z dat, ktera jiz prezentujete pro kazdeho z investoru a da se k nemu dostat nekolika zpusoby. Jednim z nich je vzit vsechny splatky za dany mesic, ktere padaji do penezenky, a zobrazit z nich jen sumu vydelku (uroku) plus pricist pripadne pokuty a odecist poplatek Zonky. Ztratu bych do toho nemichal a ponechal ji oddelene.

Vzhledem k tomu, ze nikdo jiny z investoru se k tomuto tematu neozval a tudiz o tento udaj zajem nema, tak nema smysl, abyste ho delali jen pro mne. Mohu si ho tudiz nadale pocitat sam.

Hezky den