Nezobrazení úroků

Dobrý den,

v mobilní aplikaci se nezobrazují ani předpokládané ani zaplacené úroky v rámci jednotlivých participací. Doufám, že to neznamená, že nic nedostáváme. Úroky a další pravidla by měli fungovat, až než manuálnímu investorovi doujdou participace, ne?

2 Likes

Mám stejný problém - úroky se u jednotlivých půjček v mobilní aplikaci nezobrazují … ani “očekávané” ani “zbývající”. (aplikace pod iOS).
309006247_620881499494501_3078418278821412762_n

1 Like

No nedivte se, z těchto údajů byste byli moc chytří :slightly_smiling_face: Je to jen způsob, jak zbývajícím investorům toto investování znepříjemnit. Také jste si jistě povšimli, že připisování plateb po víkendu není v pondělí, ale až v úterý, to abyste participace v prodlení v pondělí rychle prodali. Dále sleva za první dny v prodlení už není jen 1,51% ale 1,61%. A o prodeji participací o víkendu ani nemluvě, to neprodáte nic. A některé zesplatněné participace, které platbu přeci jen pošlou, tak po rozkliknutí hlásí chybu s nějakým numerem. Zlepšení čekat již nelze.

2 Likes

No a nyní další problém … už se nejde do aplikace ani přihlásit …
310758674_416497653967874_7402277242688040084_n

1 Like

Já bych navrhoval, aby se zrušily poplatky do doby, než bude aplikace, filtry, zobrazování úroků atd. opraveno (viz. i vlákno “zjednodušení exportů” … jinak už asi nikdo ze Zonky s aplikací nic neudělá… taková dohoda o narovnání podle občanského zákoníku (§1903).
No a to máme ani ne rok po skončení manuálního investování, jak to bude vypadat za 5-10 let, až budou končit poslední půjčky?

Jojo, včera po mně aplikace chtěla, abych se přihlásil pomocí mailu a hesla. Po zadání přišel kód, který jsem přepsal. Pak jsem byl vyzván, ať zadám čtyřmístný kód se kterým se budu přihlašovat (jako jsem se přihlašoval doteď). No kód jsem zadal, potom jsem ho pro kontrolu měl zadat znovu a pak mi to napsalo, že se něco pokazilo, ať to zkusím znovu.
Zkoušel jsem to několikrát, i později a ve finále jsem měl sto chutí seknout tabletem o roh stolu.
No prostě já bych tu hlášku v té aplikaci předělal na : " Něco se nám pokazilo, je toho teď víc, bude se to kazit pořád, už nám nic nepiště, nic po nás nechtějte, všechno nám prodejte (se slevou 50-100%) a jděte do zádele. Ale můžete si od nás půjčit až 1 200 000"
Ani jsem to sem včera už nepsal, aby si někdo nemyslel, že si pořád na něco stěžuju a pláču. Aplikaci už víceméně ani nepotřebuju. Peníze si budu vybírat přes webovou verzi.
Je to prostě hight-tech fin-tech Rentier centrum.

2 Likes