Rozdíl v údajích v aplikaci a na webu

Zdravím, všiml jsem si, že mám odlišné údaje u aktuální zůstatkové částky v mobilní aplikaci a na webu. Rozdíl je cca dva tisíce Kč. Zajímalo by mě, která z těch dvou částek je “správně” (např. kvůli výpočtu slevy z poplatku pro investory a pro výpočet úroků). Díky předem za odpověď.

Zkuste zkontrolovat zda je u obou stejny datum a cas. Napada me, ze by to mohlo byt tim. Ja si to ted kontroloval a mam stejne castky a platnost dat ke stejnemu datu a casu.

Hezké odpoledne,

je to tím, že výpočet pásma pro slevu probíhá jednou denně po půlnoci, kdy je již jasné, kolik přišlo na splátkách. Tady se tak trochu tedy zatím míchají jablka s hruškami, protože Aktuálně investováno se bere ze statistik, které jsou co dvě hodiny aktualizovány, zatímco slevové pásmo se počítá právě jednou denně, kdy je jasné, že žádné další splátky nepřijdou. Takže záleží na tom, zda jste investoval, nebo ne. Máme v plánu to opravit :slight_smile:

Hezké odpoledne,

Zebra-Iva

1 Like

Nesedí mi o korunu investovaná částka app vs web :moneybag:


Hezký večer, @minimaxa,

děkuji za zaslání, kolegům napíši, abychom se podívali. Jedná se zřejmě jen o jinou metodiku zaokrouhlování.

S pozdravem,

Zebra-Iva

1 Like