Jak zjistit od koho mi přišla splátka?

Do peněženky mi přišla větší částka od jednoho klienta. Chtěl jsem se podívat od koho ta platba přišla a zjistil jsem že to je neřešitelný problém. Podívám se do peněženky a vydím tam příjem a účel “Refinancování půjček” - nic neříkající údaj.
Jdu dál, podívám se do zpráv - zprávy s tím, že mi přišla opožděná platba, zaplacená pokuta atd. ale nijak nedokážu spárovat, která částka patří kterému příběhu.

Stáhnu si export peněženky - je tam nefunkční odkaz na tržiště.zjistím že splátku provedl “zonky104764” a id půjčky, dále zjistím že variabilní symbol a ID transakce. Super ale ani jedna z těchto informací mě nepřivede k detailu konkrétní půjčky.

Stáhnul sem si export všech půjček a hádejte co ? Jméno klienta tam není, místo toho je tam číslo klienta a ID příběhu které jsou mi opět k ničemu, protože ID půjčky a ID příběhu evidentě nejsou stejné položky.

Nechápu proč tak banální věc jako přiřazení pohybu v peněžence ke konrétní splátce je neřešitelný problém. Nebo jsem něco přehlédl?

Dobrý den, řešil jsem se Zonky stejný problém zde:

Pak jsem ještě řešil přes e-mail a konečné stanovisko bylo:
“Naprosto Vám rozumím, že tyto informace chcete mít pod kontrolou. Bohužel na webu tyto informace nemáme a v tento moment je neplánujeme na web přidávat. Váš podnět však předávám do dobrých rukou”