Okamžité převody- připsání peněz

Ahoj,
banka u které má Zonky svůj učet již podporuje rychlé platby,ale stejně se platby připisují nejdříve druhý den. Můžete s tím prosím něco udělat?
Děkuji

@jirka.hudyny platba může být v bance během chvíli, nicméně, stále je do peněženek a splátkových kalendářů propisujeme po půlnoci.

Zrychlit připsání peněz rozhodně ale chceme, v současnosti na tom pracujeme.

Společně s PPF bankou aktuálně pracujeme na technickém řešení napojení našich systémů. Ve stručnosti jde o nastavení platební styku přes API, díky kterému zajistíme pro klienty na obou stranách rychlé a časově neomezené platební služby. Z hlediska zabezpečení musíme zároveň upravit i naše interní procesy.

Prosím tak ještě strpení.

Pěkný den,

Zebra-Iva

Dobrý den, do mojí peněženky se příjmy připsaly naposledy 13.3., od té doby žádné příjmy připsány nemám (do 17.3. 10:00 hod.). Přitom jsem 15.3. posílal peníze ze svého bankovního účtu, jistě také někteří klienti zaplatili splátky půjček k 15.3. Nejedná se o chybu? Děkuji

1 Like

Mám stejný problém. Od pátku 13.3. nedostávám žádné splátky a peníze co jsem převáděl z osobního účtu se do peněženky taky nepřevedly.

edit: Tak vypadá to, že problém je vyřešen.

Hezký den, @RomanSvoboda a @jan.kachlik,

za potíže se moc omlouváme, transakce se standardně nepřpsaly, kolegové chybu cca před dvěma, třemi hodinami opravili.

Pěkný den,

Zebra-Iva