Spuštění nových dashboardů pro všechny a rozloučení Zebry-Ivy

Hezké čtvrteční dopoledne všem investorům a investorkám,

máme pro vás novinku týkající se nových dashboardů, na kterou jistě ti, kteří se nezúčastnili testování, netrpělivě čekají.

Dnes je den D, nový přehled investic Beta pustíme všem investorům.

Na základě podnětů z testování jsme přidali či upravili několik věcí, které ze strany investorů zazněly, a všem testujícím ještě jednou moc děkujeme. Pro spuštění nového přehledu jsem přichystali speciální newsletter i novou landing page, odkaz, abychom orientaci co nejvíce ulehčili. V tuto chvíli na nový přehled existuje proklik ze stávajícího, po nějaké době proces obrátíme a nakonec starý zelenomodrý dashboard zrušíme. Chápeme, že zvyk je železná košile, a přechod Vám proto chceme co nejvíce usnadnit.

Věříme, že se vám nový přehled bude líbit.

Na závěr pro vás mám ještě jednu novinku. Od nynějška se, prosím, s dotazy plně obracejte na mou kolegyňku Dominika Zonky. Péči o vás Domče svěřuji s plnou důvěrou. Má cesta na Zonky nekončí, přesouvám se na oddělení marketingu. Ať se vám všem daří a děkuji za ty zkušenosti, které díky vám mám. P.S. Iva1.0 vřele zdraví.

Zebra-stále-ze-Zonky Iva

2 Likes

Ivo, dekuji za vase pusobeni na Zonky jako prispevovatele na foru, sberace napadu a chyb, informatora, spojky mezi nami investory a Zonky ci trpeliveho a korektniho vysvetlovace. Pro mne jako investora jste byla tvari Zonky, na kterou se slo vzdy obratit. Kolegyne Dominika to bude mit po vas tezke a bude muset ‘maknout’, aby vas plne ci vice nez plne nahradila. :slight_smile:

Preji uspech v dalsi roli!

3 Likes

@Wazowski krásný den,

moc děkuji za krásná slova, cením si toho :heart_eyes:

A slibuji, že se budu snažit i nadále, aby mé působení na Zonky směřovalo neustále ke zlepšování naší služby :slight_smile:

Zebra-Iva

1 Like

Ivo, též se připojuji k poděkování za Vaši činnost a zároveň přeji ať se dále jen a jen daří :blush:
Jinak mi nezbývá než se připomenout k mým doposud nezodpovězeným dotazům, zda je vyřešíme spolu a nebo je předáte Dominice :crazy_face: ?

1 Like

@SAURON moc děkuji… :heart:

A nezapomněla jsem! :smiley:

Ještě ode mě dostanete poslední odpověď :slight_smile:

Zebra-Iva

1 Like

Dobrý den Ivi,
jsem trochu opožděný a o Vašem konci na pozici spojky jsem si přečetl až teď. Kolegové napsali to podstatné a musím s nimi souhlasit. V každém případě mám zkažený den… Přeji hodně štěstí na marketingu!

Krásný den, @zekr,

moc děkuji, já mám zase po Vaší zprávě hezčí den… :heart: Universum je v rovnováze :slight_smile:

Ať se Vám daří,

Zebra-Iva

1 Like

Dobrý den, vážení investoři,

právě nasazujeme nový investorský dashboard jako hlavní, ale po nějakou dobu se ještě budete moci prokliknout do původního profilu. Nový investorský profil má upravený design a taky se můžete těšit na vylepšené filtrování půjček. A protože se chceme stále zlepšovat, vždy jsme rádi za každou zpětnou vazbu. Více informací o novém investorském profilu najdete na našem webu.

Zdraví Ondřej

1 Like

Zdravím,

nový dashboard je ve všech směrech lepší než původní. Jediné, co mi chybí, jsou informace, které byly původně v části “Týdenní události”. Neplánujete je přidat do nového dashboardu, případně je rozšířit v rámci změn plánovaných pro sekci “Zprávy”?

Děkuji, Zonek

Dobrý den, @Zonek,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, moc si toho ceníme. Co se tyká Týdenních událostí, tak se nad tím ještě zamyslíme. :slight_smile:

Hezký den

Dominika