Co se pochlapit a zrušit na ty dva měsíce poplatek za prodej "mladých" participací?

Vzhledem k současným plánům, myslím, že by bylo o něco férovější zrušit již dříve těžko obhajitelný poplatek za prodej “mladé” participace. Za současného stavu, kdy je známo datum do kdy bude možné participace prodat/nakoupit nemá tato “brzda” sekundáru nadále smysl, nebo ho alespoň já nevidím. Navíc by to rozhodně některým lidem umožnilo důstojnější a o něco rychlejší odchod ze služby, která si zákazníka již nadále nepřeje. No a těm několika odvážlivcům, kteří se rozhodnou ještě na poslední chvíli nabrat participace se zajímavými procenty a prostě to risknout by to zase poskytlo trochu více “masa” k výběru.

Prosím tedy někoho fundovaného aby mi nějak vysvětlil proč by ten poplatek měl nadále zůstat.

Děkuji.

14 Likes

správný koment, to by mohli

Logika rika, ze by to byl vhodny krok, ale na druhou stranu toto je moznost na investorech jeste vic zarobit. Oznamime vlastni exit, ale jim nedame prostor, dostanou 2 mesice na vyrizeni a zbytek at pekne zaplati nebo drzi s nefunkcni appkou, servisem a poplatky. A ja cucham, ze prijdou zmeny podminek a poplatky se jeste zvysi :smiley:

3 Likes

Rozumný náhled, ale vzhledem k tomu že se nás zbavují, asi jim moc nesejde na našem názoru, co je nebo není férové. Předpokládám že záměr je zbavit se nás nikoli férově, ale legálně a výhodně. Co si budem povídat, “podnikání je činnost provozovaná za účelem zisku” a zisk který kouká z nás od tohoto okamžiku nezávisí na naší spokojenosti. Takže naše spokojenost už není ve hře.

8 Likes