Investování na zonky v poslední době

Dost casto taky dostavam notifikaci na novou rezervaci, kliknu na ni, a zadne rezervace nejsou v seznamu. Ale staci tahnout prstem dolu a stranka se aktualizuje, a rezervace se tam obvykle i objevi po aktualizaci. Mobilni aplikace Zonky je dost mizerne napsana, a IMO zrejme malo testovana, a neni divu, ze nefunguje presne jak ma.

2 Likes

Pokud jste předtím neměl apku úplně vypnutou (pouze staženou na pozadí), tak se po kliknutí na notifikaci otevře neaktualizované okno, kde rezervaci nevidíte. Stačí obnovit stránku, nebo apku úplně vypnout a zapnout.

Zdálo se mě, že rezervace jsou fajn a ano, fungují, ale tak když pošlete 1000 Kč týdně, víc je horor, ve vánočním opojení jsem Zonky svěřil vánoční prémie,
No a po té tisícovce se to nějak zadrhlo.

1 Like

i 1000 je hodně když tam je něco investováno. Sice jsem si tam naházel úspory podle toho jak snižují úroky na spoření ale i tak těch 1000 abych byl superinvestor plus to co se mi splatí je problém zainvestovat. A když něco je tak jako naschvál se prodávají participace na které nemám kredit a okamžité platby abych si tam hned poslal nefungují. To vždycky trvá min 3 hodiny a to už je všechno fuč.