Nová mobilní aplikace je venku!

Stará aplikace by měla fungovat jen 14 dní, takže toho moc nepohlidate…

Vidím že hodně lidí dokázalo v nové aplikaci najít rezervace, to se mi nepodařilo … jste fakt dobří

Vidím že hodně lidí dokázalo v nové aplikaci najít rezervace, to se mi nepodařilo … jste fakt dobří

Z nepochopitelnych duvodu to nazvali “filtry”. A pres feedback v beta verzi to takhle i zustalo.

Jak je možné, že vaše aplikace upozorňuje na notifikaci pomocí zvuku i když mám zvuky vypnuté? Notifikace chci, ale taky chci aby fungovali jako všechny ostatní tzn. když nastavím na telefonu ticho/vibrace tak chci opravdu ticho.

1 Like

Hezký den všem,

v několika posledních týdnech probíhalo testování naší nové mobilní aplikace. Na základě zpětné vazby, jsme upravili následující body:

  • Na kartu investora v základním přehledu jsme přidali rychlé volby na tržiště a do peněženky, kde jde vidět aktuální disponibilní zůstatek.
  • Na tržišti jsme přidali možnost přepínání si mezi plným a kompaktním zobrazením karet s půjčkami.
  • Možnost zkrácené volby při startu aplikace. Na přímo tak můžete otevřít tržiště, rezervace, nebo peněženku (u Androidu je možné si na zkratku vytvořit ikonu).
  • Možnost vyfiltrovat pouze sekundární trh.
  • Přednastavené filtry na nové půjčky a sekundární trh.
  • Na tržišti je vidět zůstatek peněženky.
  • Změna zkratek krajů.
  • Sjednocené zobrazení délky splácení.
  • Prodloužili jsme čas automatického zamčení aplikace na 5 minut.
  • Změnili jsme pořadí záložek v detailu půjčky v přehledu „Moje investice“.
  • Přidána možnost resetování zapomenutého hesla.

Pracujeme na:

  • U rezervací přidáme tlačítko „Přijmout vše“ a „Odmítnout vše“.
  • Do peněženky přidáme možnost vidět částku „Nabito celkem od začátku“.
  • Přidáme proklik z peněženky do detailu půjčky.
  • Zapracujeme na rychlosti nové aplikace.

Děkujeme, že nám naši službu pomáháte posouvat dál.

Dominika

Tak hlásím, že se mi sama nainstalovala nová aplikace :rage:

Souhlasim, ta aplikace je naprosto strasna. Nez se clovek doklika na Trziste, tak je to hromada kroku navic oproti predchozi aplikaci.

Zdravím,
jde někde změnit tón notifikací, jako to bylo ve staré appce?
Ten výchozí “Zonky tón” je např. v práci jak pro mě, tak pro okolí dost iritující.

Já se teď vzmítám v agónii a až se dovzmítám, tak napíšu připomínky, svoje připomínky.
Jako rád bych si nastavil nějaké notifikace a možná i tón k nim, ale nic jsem nenašel.
Rád bych si rovněž nastavil výši rychlé investice, ale to asi taky nejde, že jo ?
A ty zprávy… Nejsou, takže jen ve webovém prohlížeči…
Pro příklad:
Přijde mi za den cca 200 zpráv a pokud si je nebudu číst průběžně v appce. tak ve webovém prohlížeči se to zobrazuje po 5 zprávách. Pokud se proklikám bez psychické újmy třeba na 100. zprávu a kliknu na ní, že se chci podívat na participaci, které se zpráva týká, tak po návratu do zpráv jsem u zprávy číslo jedna a jedu znova.
Takže takhle:

1 Like

i HALOOOOOO, NECHCETE TAM V ZONKY NECHAT BEŽET OBĚ APLIKACE NARÁZ, NEŽ VYPILUJETE TU NOVOU ???
NEBO JAKO INVESTORY PROSTĚ CHCETE IGNOROVAT A OMEZOVAT ??? i

4 Likes

Ahoj všem​:sparkling_heart::sparkles:
za mě palec nahoru ještě to má své mouchy ale celkově spokojenost. Po nějakém čase seznámení přichází rutina jako v každém procesu.
Hezký den všem
Srdečně hodně zdraví

Já bych velice ocenil, kdyby šla aplikace TRVALE nastavit pro konkrétní typ uživatele. Tedy samostatně pro toho co půjčuje, rentiéruje a toho, co si půjčuje. Každého zvlášť nezajímá (obtěžuje) ta zbytečná “omáčka okolo”.
Druhá, nepochopitelná věc je nemožnost přiřadit ve filtru měsíce k úrokům, tak jako tomu bylo v piškvorkách staré aplikace. Já opravdu ve filtru nechci mít 2,99% na 7 let.
A již asi posedmé zmiňuji připomínku, že by bylo moc a moc fajn, kdyby jste u problematických investic uvedli viditelně stáří poslední změny, aby investor jak blbec nemusel po stodesáté rozklikávat půl roku starou problematickou investici bez aktualizace.
A když už budete v tom předělávání, tak zrušte záložku přehled investorů a jako první dejte “vymáhání”. Je naprosto, ale naprosto zbytečná a akorát naštve ty co ji rozkliknou, protože zjistí, kolik si Zonky na začátku “sebralo” :).

Aplikace je celkově horší než ta stará ve většině položek, ale pokud bude snaha, pevně věřím (a doufám), že to na ZONKY posunete správným směrem.

4 Likes

To už tady všechno bylo mockrát, jenže v Zonky na to kašlou

1 Like

Já vím, ale když budeme držet ústa, lepší to určitě nebude…

1 Like

U beta testování jsem požádal o možnost změny tónů notifikace, jako to bylo u staré… marně… Nyní o ní žádá další uživatel… Tohle v práci fakt nepotřebuji, aby mi cinkalo každou chvíli…

K hlasitosti notifikace, již někteří si stěžovali: řekl bych, že je to v androidu propojeno s hlasitostí budíku, nikoli s hlasitostí oznámení. Proto se to Těžko reguluje. Logicky si přeci nevypnu hlasitost budíku, abych další den zaspal, když to zapomenu změnit.

Prosím o změnu.

A moc chválím včerejší zvýšení podílu rezervací, super krok! :slightly_smiling_face:

Hezký den,

uvítal bych v nastavení požadavku na rezervaci i jeden ze dvou dalších parametrů a to nastavení max. výše úvěru nebo max. výši měsíční splátky.

1 Like

Jak tento nový paskvil donutím změnit zvuk upozornění, aby to na mě neustále nepískálo? A jak to donutím respektovat nastavení hlasitosti a tichý režim?

1 Like

Nijak. Už jsem jim snad psal všude - na fcb, do recenze na aplikaci, tady… ale nikdo to asi neřeší. Fakt nechápu jak se jim tohle povedlo. Začíná to být fakt problém - obtěžuje to lidi v mém okolí.

Na FB někdo psal, že to přebírá hlasitost budíku a ne hlasitost notifikace. (Nejsem androidista, tak to neověřím.)

To je možné, protože budík mám více nahlas. Bohatě by ale stačilo, kdyby z aplikace v rámci “zlepšování” nezmizela možnost výběru zvuku oznámení. Místo debilního zvuku “pískání na kurvu” bych si tam dal něco decentního.