Nová mobilní aplikace je venku!

Dobrý den,

psal jsem to i při testování Beta a problém stále přetrvává.

Nastavil jsem si notifikace, ale mám zásadní problém. Jsou velice hlasité a hlasitost se nedá nijak ovlivnit . Nereagují na hlasitost systému, ani na “Vibrate” a “Silent” mode. Když zakážu zvuk úplně, Zonky jsou stále velmi hlasité.

Můj telefon je OnePlus 5 (Build number: ONEPLUS A5000_24_200601), Android 10.0.0.

Děkuji,
Medvěd.

Dobrý den,

přítelkyně používá Apple iPhone SE (iOS 13.6) a má následující problém. Při vytvoření nové rezervace se rezervace neuloží a aplikace vypadá, jako by žádná rezervace neexistovala.

Prosím o řešení či alespoň o reakci, zda zprávy na fóru čtete nebo ignorujete.

Děkuji,
Medvěd.

@MedvedHnedy - Dobrý den, příspěvky čteme a problém s rezervacemi řešíme aktuálně řešíme.

Problém s nerespektováním hlasitosti notifikací při ztišeném režimu (vibrace/ticho) jsem reportoval ještě v rámci bety možná tak před měsícem, ale nic - vydali to i tak. Takže notifikace na nové investice na tržišti mám aktuálně vypnuté :frowning:

Dobrý den Ondro, děkuji moc za odpověď. Chápu, že odepisovat na všechny příspěvky zabere čas, ale ujištění pro uživatele aplikace, zda se věci posunou kupředu či ještě ne, nám všem přidá na klidu, viz komentáře výše.

Držím palce s úpravami.

@Ondra-Zonky A k těm tolikrát opakovaným otravným notifikacím se nevyjádříte? Nebo se to bere jako skvělý zlepšovák, který není třeba měnit?

Kdyby vaši programátoři náhodou nevěděli, co s tím, stačí se podívat, jak to bylo udělané v původní aplikaci. Tam to fungovalo normálně. Jak hlasitost, tak nastavení vlastního zvuku.

Dobrý den, @WiQiX, máte nejnovější (3.0.7) verzi aplikace?

Dobrý den, @MedvedHnedy, tento problém byl opraven ve verzi 3.0.6. Aktuálně nejnovější verze je 3.0.7. Pokud máte tuto nejnovější verzi a stále Vám to nefunguje, tak mi, prosím, ještě napište. Dominika

@Dominika-Zonky Ano mám. Notifikace jsou hlučné a možnost zvolit vlastní decentní zvuk tam nikde nevidím. Pokud to tam někde je, tak jste to hodně dobře schovali:

(Nemohu sem dát více obrázků najednou)

A respektuje alespoň aplikace nastavení hlasitosti a tichý režim?

Nejsem si jistý, teď moc notifikací nechodí. Určitě to houkalo i v režimu “Nerušit”, ale to mohla být ještě verze 3.0.6.

V každém případě je ale to pískání příliš hlasité oproti ostatním oznámením, takže bych tam rád dal něco jiného.

Dobrý den, také mám novou verzi a zvuk stále ignoruje nastavení mobilu. Ale má to i pozitivní dopady všichni kolegové v kanceláři se zajímají o vaši aplikaci.

@WiQiX a @mirek.hrbacek, děkuji za zprávy. Ještě se na to podíváme.

Jestli vám to nějak pomůže tak mám Pixel 2, Android 11.

1 Like

@Dominika-Zonky Tak v režimu “Nerušit” to vypadá, že to nehouká. Takže hlavní problém je (alespoň u mě na Samsungu A40) jen v tom, že výchozí zvuk je příliš hlučný (a otravný) a nejde změnit za tišší.

1 Like

Tak v režimu “Nerušit” to vypadá, že to nehouká. Takže hlavní problém je (alespoň u mě na Samsungu A40) jen v tom, že výchozí zvuk je příliš hlučný (a otravný) a nejde změnit za tišší.

Je to tak. Je to velmi hlucny a rozhodne otravujici, zvlast v praci. A pritom by to trvalo jen cca 5 minut opravit. Ale oproti vetsim nedostatkum nove appky, tak je to pouha “malickost”.

Ano, má to spoustu dalších much, ale ty vadí “jen” uživatelům. Hvízdání otravuje život všem v okolí.

@Dominika-Zonky tak mám verzi 3.0.7, telefon na vibracích (tiše) a i tak notifikace křičí
Android 10, OnePlus Nord