Statistiky k pojištění

Zdravím, je možné někde vidět statistiky k pojištění – jak často to někomu pomůže vs. jak často pojištění zaniká?

Hezký den, @v6ak,

moc mě to mrzí, ale i vzhledem k obchodím podmínkám mezi námi a pojišťovnou nemůžeme podobné statistiky zveřejňovat :frowning:

Pro tuto chvíli zatím evidujeme 19 škodních událostí a 1 pojistnou, ale více sdělit nemohu.

Děkuji za pochopení a krásný den,

Zebra-Iva

Díky, mohl bych se ještě zeptat, k jak dlouhému období se vztahuje těch 19 škodních a 1 pojistná událost?

Jinak teoreticky bych to na menším vzorku měl nepřímo vidět ve svém profilu (odklady splatnosti), ale nevím, jak moc snadno to půjde vydolovat.

@v6ak krásný den,

rádo se stalo. Jak přesně myslíte, k jak dlouhému období se vztahují ony události? Obávám se i tak, že Vám více nemohu prozradit z výše uvedeného důvodu, ale i z důvodu konkurence. Nemůžu předat dál, zda se pojistné a škodní událost týká toho či onoho ratingu a té či té doby splácení.

Pojištění ale běží od 10. dubna a nejde zpětně uzavřít, pokud máte nějaké odložené splátky, může to být i tak případ klienta, do kterého jste investoval Vy konkrétně.

Zebra-Iva

No jde mi o to, jestli ta čísla jsou za celé období od 10. 4. do teď, nebo poslední měsíc, nebo třeba to, co je v řešení, nebo za něco jiného.

Nevím, jestli mohu někde (web Zonky, aplikace, API, XLSX export, …) snadno dohledat, jestli mám u některé půjčky splátky odložené. Na to jsem se snažil zeptat :slight_smile:

Krásný den, @v6ak,

je to za celou dobu trvání pojištění :slight_smile:

A co se týče odkladu splátek, tuto informaci máte uvedenou v exportu Lidé, které jsem podpořil, 11tý sloupec od začátku :slight_smile:

Zebra-Iva