Chceme Zonky ještě více posilovat. V investicích proto budeme dál sázet už jen na Zonky Rentiéra

Skvela zprava. Hned mi reknete co mam delat abych tech mych ubohych 140t odprodal se ztratou a pak je znovu nalil do rentiera. Honem nez rentier prestane prijimat nove investory.
No dost legrace.
Pokud neumoznite exit bez poplatku za prodej do jednoho roku po nakupu participace tak jste krajne nesolidni.
Chci jeste zduraznit jednu vec, nejsem naivni abych si myslel ze budete DRZET 10 LET system ktery bude cim dal vice zestihlovat a nebudete casem vytesnovat individualni investory a nutit je k prodeji participaci. Jak planujete budoucnost v tomto smeru? Nechate dozit me participace ktere v dnesi dobe maji konec za 10let? Jakym zpusobem chctete uzavrit tuto kapitolu? Myslete na to uz ted a nabidnete ferove reseni.

P.

16 Likes

Dobrý den, @TomasC,

Vaše stávající portfolio nebo portfolio, které si vytvoříte do 31. října 2021, budete i nadále moci kdykoliv odprodat. I přesto, že k 1. 11. 2021 bude sekundární tržiště pro produkt Zonky Investor uzavřeno, budete mít nadále možnost prodat Vaše participace. V případě zájmu o odprodej participace z Vaší strany budeme participace odkupovat přímo my, a to za obdobných podmínek, které platí dnes (participace je způsobilá k prodeji, pravidla pro určení prodejní ceny participace). Podmínky pro prodej participací, které budou účinné od 1. 11. 2021 umístíme na web v nejbližších dnech.

Dominika

1 Like

A nemělo to jít všechno najednou? Když řeknu A musím říct i B? Tzn umožním prodej za podmínek XYZ, a ne zveřejníme v budoucnosti… Toto je naprosto neférové chování z vaší strany

10 Likes

Můžete prosím specifikovat „obdobné podmínky"? Pod tím si lze představit ledacos.

5 Likes

Děsím se slov ‘‘obdobných podmínek’’, to opravdu není fér jednání. Nechte nás vystoupit hned a bez sankcí a zachovejte si aspoň trošku tvář!

7 Likes

“Nutite” nas odejit, a mluvite o odprodeji VAMI ZA OBDOBNYCH PODMINEK. Jenze podminky jste ted radikalne zmenli, resp. VY jste je zmenili. Pridavam se ke skupine individualnich investoru kteri zadaji umoznot odchod bez poplatku a prodejem celych portfolii. Je samozrejme otazka jak se postavit k participacim po splatnosti. Pochopim kdyz ty s hromadneho prodeje vyloucite a navrhnete jine solidni reseni.

8 Likes

Spadl mi kamen ze srdce. Jsem rad, ze nase penize dostaneme vubec zpatky. Predpovidal jsem, ze konec bude divocejsi a bez penez. Jdu zapalit svicku a pockam si na tu mou prilezitost k dalsimu rustu. O kolik procent navic to bude? :slight_smile: :grin:

2 Likes

Jinak na financnich uradech uz planuji malou oslavu u chlebicku. Konecne se bude danit.

7 Likes

Jak jsem očekával, sekundar plnej půjček, který stejně nikdo nebude chtít :joy:

1 Like

Tak hlavně že ste rozjeli půjčky na 10 let, 2 roky přemýšlíte že je to vse k hovnu, pak přijdete s úrokem pod inflaci. Výsměch všem do tváře. Už ani korunu sem normální člověk nevlozi. Ostuda jak tenhle dobrý nápad konci, amen

5 Likes

Kupujte, nez to zakazou! :joy:

8 Likes

Stačí mrknout na tržiště…to co se tam děje jsem ještě nikdy neviděl. Evidentně všichni čekají až zveřejníte podmínky pro odprodej Zonky.

1 Like

hahhaha… to s tim finančákem je víc jak trefné :smiley: :smiley: … a s těma chlebíčkama už tuplem :smiley:

4 Likes

@Mira vykaslat se i na AirBank a jit jinam se snadneji rekne, nez udela. Jiz 3x jsem si zalozil ucet vedle (citi, zuno, equa) a pokazde me koupila raifka. :frowning:

2 Likes

Jinak receno: my rusime sluzbu, vy zaplatite. Mate to dobre spocitany, jen co je pravda, proinvestorska pece na te nejvyssi urovni. Proc jste vas exit investorum neoznamili rok dopredu, aby zbytecne nenakupovali participace, ktere nemuzou prodat bez poplatku? S ohledem na vase nereseni problemu s investivanim a appkou, o exitu uvazujete velmi dlouho, informujete ale den pred ucinnosti zmen

7 Likes

Založili si platformu pro investování a lidi jim tam začali vydělávat peníze!
J. Cimrman 2021 :rofl:

16 Likes

Dobrý den, @pia, u stáváních investic se nic nemění. Investoři si mohou nechat doběhnout své portfolio a realizovat související výnosy. Proto není důvod participace prodat, protože běží pořád podle stejných podmínek a ty neplánujeme měnit.

1 Like

Nevidíte důvod opravdu? Oznámit toto 2 měsíce předem je fakt čuňárna! A bez zveřejnění strategie odkupu po 1.11. Prej někdy v budoucnu, radši svoje peníze přesunu jinam

7 Likes

Jenze on JE duvod participace prodat. Neprodat znamena vice nez 10 let komplikaci s danovym priznanim a “nic” z toho. Vice nez 10 let protoze na tu dobu jsou uzavrene participace a urcite se nejaka odlozi.

4 Likes

Dekuji za odpoved. Az za par mesicu prijdete a reknete ze jste zmenili nazor a podminky menite, tak se tesim na Vase “OMLOUVAM SE. Vim ze jsme nastavili podminky pro Vas nevyodne a chlacholila Vas tim ze se NIC NEDEJE a neni duvod participace prodavat.” Otazka na Vas planujete nechat dozit i dnes desetilete participace?

3 Likes