Testování nové mobilní aplikace (BETA verze)

Když mám desítky transakcí denně, tak to v peněžence nenajdu. A ani se z té peněženky nedostanu zpátky do té půjčky.

Bohužel není možné vrátit si původní aplikaci,

Na iOS: Taky mi to nejprve nešlo, ale dal jsem smazat - podržet prst chvilku na ikoně appky.
A pak z App Storu stáhnul tu původní.
Když jsem tu původní chtěl instalovat přes tu testovací, tak to nešlo, jen se otáčlo kolečko a nic se nestalo.

Díky! Původně jsem dávala “Odinstalovat” namísto Odejít a pak mi to nabízelo instalaci už jen beta verze. Ale při “Odejít” už mi to jde.

Počkám do další aktualizace a pokud tato beta verze neprojde na základě připomínek radikální úpravou, přejdu zpět na starou verzi. Nejsem vysloveně nespokojený, ale původní verze je prostě v důležitých věcech použitelnější.

Nevím, jestli už na to někdo poukazoval nebo ne. Pokud má někdo portfolio 1 m a výše (tudíž maximální slevu na poplatku) tak mu appka píše, že “pro získání 0 % slevy musí investovat dalších -20.000 Kč” kupříkladu :slight_smile:.

2 Likes

Dobrý den,

děkuji za zaslání chyb. Fórum samozřejmě sledujeme, psal jsem o tom i dříve. Jednotlivé podněty si zaznamenáváme a dáváme jim prioritu, např. i podle počtu lidí, kteří je zmiňují. Např. Váš bod 3) právě programujeme a bude v dalším release v tomto týdnu. Stejně tak zrychlený přístup na tržiště, který zmiňují i ostatní investoři. Přemýšlíme o tom, jak Vám tento postup nejlépe zobrazit.

Co se týče filtrů, je možné vyfiltrovat jen jednu hodnotu. Jen dejte táhla těsně k sobě. Rezervace připravujeme na další rozšíření rezervačních parametrů, jejichž nastavení by se už do dvourozměrné matice nevešlo. To je hlavní důvod změny.

Odhlašovaním myslíte co přesně? Že se aplikace zamkne za PIN? Nebo musíte projít úplně novým přihlášením se SMSkou? Zamknutí za PIN při neaktivitě je legislativní požadavek. Pokud se jedná o druhý případ, to je určitě špatně, pošlete nám na investor@zonky.cz Váš investorský účet a podíváme se na to.

Díky
MArtin

1 Like

Budou se zde oznamovat nové aktualizace Beta verze abych nemusel neustále kontrolovat zda jsou nové aktualizace? :slight_smile:

2 Likes

Dobrý den,

právě jsme vydali novou verzi aplikace pro uživatele se systémem iOS i Android. K aktualizaci se vám v zařízení nabídne během noci, případně zítřejšího dopoledne.

Vyslyšeli jsme vaše nejčastější připomínky a připravili možnost zkrácené volby při startu aplikace. Na přímo tak můžete otevřít tržiště, rezervace, nebo peněženku (viz přiložený printscreen). Do filtru jme také přidali možnost vyfiltrovat pouze sekundární trh (Skrýt nové půjčky). Pomocí vhodně definovaných filtrů je tak možné si přepínat mezi primárním i sekundárním trhem. Pro nové uživatele jsme v aplikaci připravili dva předdefinované filtry (Nové a Sekundární).

Také jsme opravili následující chyby na Androidu:

  • Prohozené datumy v grafu peněženky
  • Textace v Přehled investora
  • Předčíslí účtu při výběru z peněženky
  • Zbývá splátek v Moje investice

A na systému iOS:

  • Chyba v Moje aktivní půjčky
  • Chyba u neschváleného investora
  • Zbývá splátek v Moje investice
  • Úprava karty Historie půjčky
  • Anglické popisky u historie půjčky
  • Změna pořadí záložek na půjčce

Ukázka ze systému Android:

1 Like

Už se na změny těším. Věřím že dojde časem i na prkotinu záměny roků za měsíce :wink:

Dobrý den,

děkuji za reakci. Ad filtry - jde mi o to, že chci třeba vyfiltrovat dvě nesousedící sazby, což teď nejde.

Odhlašováním myslím nutnost zadat znovu PIN. Původní aplikace se neodhlásí tak rychle. Ani internetové bankovnictví se neodhlašuje tak rychle.

T.

Dobrý den, Martine,

ty rychlé přístupy do aplikace jsou “fajn”, ale proč mezi nimi chybí přístup na ten hlavní inv. přehled?
Také se mi úplně nelíbí, že když už přes tu rychlou volbu vlezu např. do Peněženky a pak nahoře dám tlačítko zpět, hodí mě to na tu úplně úvodní stránku v aplikaci, logicky je ale asi jasné, že když už někdo provedl rychlý proklik do některé z investorských sekcí, měla by ho aplikace vrátit na ten hlavní inv. dashboard a ne na hlavní stránku aplikace. Pak to ztrácí význam, když se musím pro další informace znovu a znovu proklikávat od začátku. To jsou přeci tak primitivní a logické věci, že nechápu, že to vývojářům nedojde už při vývoji.

Koukám, že se konečně dostanu i do svých vlastních půjček (škoda, že ta oprava není zmíněná v opravách) ale nedostanu se na detail té půjčky. To je chyba, nebo to ještě v aplikaci není dodělané?

Mimochodem, v aplikaci je opraveno více různých chyb, než píšete ve svém příspěvku. Proč nevypíšete všechny a nutíte investory znovu a znovu proklikávat celou aplikaci a zjišťovat, co se kde změnilo. To nemáte pořádný přehled o provedených změnách?

Další věc, co mě trápí a na co možná poukazuje i @Tery84 je to odhlašování. Konkrétně v mém případě se jedná o to, že se mi např. po 20-ti sekundách automaticky vypne při nečinnosti displej, ale po jeho okamžitém znovu zapnutí to po mě chce znovu PIN, nebo otisk. Proč nerespektujete ten zákonný interval na logout a chcete ověřování hned po každém vypnutí displeje. A ano, žádná z mých 8 dalších bankovních aplikací toto nedělá, kdybyste se chtěl ohánět nějakou pseudobezpečností. Tohle je evidentně bug a docela obtěžující.

Závěrem bych asi chtěl říct, že můj hlavní dojem z vývoje a jeho pomalosti je investory utahat a znechutit do fáze, že nakonec rezignují a už raději nic chtít nebudou. Opravujete sice faktické a zjevné chyby, ale chyby logické a co se týče přehlednosti a funkčnosti aplikace, které investoři poptávají (a na kterých se tu fakticky všichni shodují) naprosto ignorujete. A mě by velmi zajímalo, v jakém stavu jsou ty věci, které tu všichni poptávají a pokud na nás prostě jen kašlete, tak by bylo fér to rovnou říct, aby tu lidé nečekali na něco, co ve finální verzi která tímto tempem vyjde tak na jaře příštího roku stejně nebude. Chybí tu totiž jakákoliv zpětná vazba na naše stále se opakující připomínky a už to řekl bych přerůstá až v ignoraci.

Investoři jsou už znechuceni nemožností kamkoliv investovat a teď ani nebudou mít čím investovat. Kam vlastně Zonky míří?

3 Likes

Dobrý den Petře,

rychlá volba by neměla suplovat plnohodnotné menu aplikace. Proto jsme tam zatím dali tyto tři nejčastější volby. Peněženka bude v budoucnu k dispozici i u ostatních produktů, proto se z ní vrací na základní přehled, který je hlavní obrazovkou aplikace.

V popisu změn dávám záměrně jen ty větší chyby s dopadem na všechny. Váš problém v přehledu půjček byl způsobený stavem jedné dřívější poptávky, což se velké většině ostatních nedělo. Nicméně příště zkusím být detailnější. Jinak ano, detailní přehled půjčky máme ještě ve vývoji.

To zamykání proberu ještě s kolegy, kteří řeší compliance a bezpečnost. Máte pravdu, že třeba Airbank apka se při ztmavnutí obrazovky nezamkne, ale ČSOB zase ano. Takže je to na spíš na rizikovém apetitu daného člověka, který to má na zodpovědnosti.

K poslednímu odstavci jsme si už něco dříve napsali. Zpětnou vazbu všech investorů sleduji a postupně si věci zařazujeme do backlogu a realizujeme je, jak můžete ostatně vidět v releasech. Jak jsem psal @Tery84, přemýšlíme o tom, jak vám to ještě nejlépe zobrazit, abyste měli přehled. Na druhou stranu máme také své vývojové priority, např. poptávkový formulář půjčky, a vše se musí postupně skloubit dohromady. Děkujeme, že jste v tom s námi, cílem samozřejmě není vás utahat :slight_smile:

Dobrý den,
nevím jestli je to moje chyba, ale nefunguje mi ta možnost zkracene volby při startu. Aplikaci jsem samozřejmě aktualizoval.
Jinak nějaká změna proběhla, ale že by to byla již použitelná aplikace se říct nedá a to jak píšete, že jste vyslyšeli nejčastější přání mi nějak nejde do hlavy které
Notifikace nejsou
Barevné rozlišení půjčky taky ne
Priserne zkratky krajů zůstávají
Informace kolik mi zbývá investic do bezpečné půjčky a kolik do slevy stále visí úplně nahoře, dole kde nikoho neobtezuji by jim bylo líp
Na nastaveni filtrů aby měl člověk vysokou školu, ale budiž s tím se dá nějakým způsobem poprat
A mohl bych ještě pokračovat ale jen bych opakoval ostatní
Ale věřím, že tohle všechno máte ještě v plánu tak jak ste psal, tudíž se těším na další aktualizaci :slight_smile:

1 Like

Dobrý den Martine,

to, jak jste popsal prubeh vyvoje, tak je to naprosto spatne.
Beta verze by mela byt z pohledu funkcionalit uz hotova a jen se resi chyby, ktere projdou prest testery.
Mate vubec nejake Testery?

Davat timto zpusobem nehotovou apku ven bych se ja osobne neodvazil.

A to nemluvim vubec o tech logickych chybach, ktere zminuje Petr.

Lukas

Dobrý den,

děláme si statistiky přes všechny kanály zpětné vazby a tři nejčastější zmínky jsou (v závorce počet lidí, kteří to zmiňují):

  • možnost prokliknout se rovnou na tržiště (40)
  • možnost odlišit primární a sekundární tržiště (26)
  • zbytečně velké dlaždice půjček na tržišti (23)

na všechny tyto podněty jsme zareagovali. Pokud Vám rychlé menu nefunguje, zkuste si aktualizovat Android (podporuje to verze 7.1 a vyšší). Jestli máte iOS, je třeba mít iPhone s 3D Touch (od iPhone 6S), nebo Haptic Touch. Můžete to mít také vypnuté v nastavení (hledejte Dotyk).

Zkratky krajů jsme vyměnili z těch oficiálních dle ČSÚ na neoficiální, které jsou srozumitelnější a některé kraje je i používají:

image (7)

2 Likes

To já říkám celou dobu, že tohle je alpha verze, rozhodně ne beta. A jako Alpha měla být umístěna separátně a neměla nahrazovat běžnou aplikaci, aby bylo uživatelům umožněno používat i aplikaci, která je funkční na běžné potřeby, i když si nejsem jistý, zda bych takto nazval tu starou aplikaci.
To, co předvádí Zonky nemá s vývojem aplikací na této úrovni nic společného, vzhledem k tomu, že jsem s oboru si myslím, že má kritika je opodstatněná. Vypadá to, jak když Mark Zuckerberg bastlil v garáži se svými kamarády první verzi FB.
O testování ani nemluvím, mezi lidi se tohle prostě vypouštět nemělo. Za tím si stojím. Postupně se opraví ty nejhorší faily, ale je vidět, že to nikdo nestavěl na investorských zkušenostech.

3 Likes

Petre,

taky jsem z oboru, i kdyz ne primo z delani mobilnich aplikaci.
Ale za tenhle vysledek by se Zonky vazne melo stydet.

Za mne by bylo nejlepsi priznat neuspech, vratit se k puvodni apce, ackoliv treba nebyla dokonala. Tam pripadne dodelat to, co Zonky chybi, treba ten poptavkovy formular.

Dal by nebylo od veci, kdyby nekde zverenovali release log.
Ten muze byt strukturovany, na zacatky vypis toho nejdulezitejsiho a v detailu pak veskere zmeny, ktere se udelaly, vcetne minoritnich bugu.

Volal jsem po vytvoreni Wishlistu, aby se tak investori mohli vyjadrit k poptavanym zmenam, zbytecne je nezadavali znovu, hlasovali pro ne a Zonky by se mohlo vyjadrit, planujeme, planujeme pozdeji, neplanujeme.

Kdyz uz nic, tak by alespon superinvestorum mohli zverejnit aktualni backlog, at se zbytecne nevyjadruji k vecem, ktere se aktualne resi.

Ale hlavne souhlasim s tim, ze testovani by nemelo probihat na realnem investorskem uctu.

Lukas

1 Like

Jestli se skutečně rozhodujete podle odezvy tady, tak si dejte prosím na první místo, že po přihlášení stará i nová appka dumá nejméně 10s (a někdy i 30s než mi zhasne displej), aby načetla data. Jsem jediný komu se to tak chová?
Vlastně nechápu, proč bylo třeba měnit celou appku, těch pár drobných vylepšení se dalo dát do tý starý.
Nová toho umí celkově míň a je ošklivější. Vlastně jedný dvě věci, co se mi líbí na nový appce, je že
(1) ukazuje jako jedno číslo součet Aktuálně investováno+blokováno+zůstatek a
(2) ukazuje ty Po splatnosti/Problematické po novu jako v novém dashboardu na webu.

Ale což, ono když to vezmu kolem a kolem, tak tu aplikaci vlastně vůbec nepotřebuju. K investování ji nepoužívám. To jsem nechal strojům. Používám ji jen rezervace, a ty jsou v nové appce nepoužitelné, a tvoří jen mizivou část mého portfolia. Takže jsem nainstaloval zpátky tu starou.

1 Like

Je fakt, že jsem na tom stejně. Díky této hrůze jsem nakonec zapnul automat a aplikaci zapnu jen občas, abych zjistit stavy a zůstatky.
Takže je mi vlastně úplně jedno, jak na prd ta aplikace je, jen mi to vadí z principu, že je někdo schopen toto vytvořit a vypustit.
Upřímně lituju všechny, kdož investují manuálně přes aplikace od Zonky.

1 Like

Odpověď na poslední otázku bych věděl, ale není to publikovatelné…:slight_smile: Bohužel, drobní investoři jsou už pro Benxy, tedy vlastně Air Bank, zbytečná zátěž, proto čím více lidí znechutí chyby nové appky, ignorace dobře míněných rad a požadavků investorů, samotné omezení investic apod., tím zřejmě lépe. Kdo to dřív pochopí, zachová se tržně. Kdo ne, bude čekat, čekat, čekat…
Zonky víc než cokoli jiného v současnosti připomínají pozvolna chcípající zebru.

1 Like