Zadne pujcky k zainvestovani

Fascinuje mě tolik pesimismu tady. Nejsem po 3,5 rocích též nynějším stavem nadšen, ale neviděl bych to až takto černě. Dokud udám v průběhu měsíce všechny peníze a výnos se mi bude držet stále nad 6%, nemám důvod nadobro odejít. Založil jsem si účet i na jiné platformě a pokud se to bude zhoršovat, postupně přecházet je to nejmenší. Zatím ale za mne celkem OK. Zůstávám.

3 Likes

Bohužel poslední dva týdny všechny notifikace bez výjimky, co mi přišly, jsou k již zainvestovaným půjčkám. Včera mě to definitivně přestalo bavit a přecházím na jiné platformy, kde mám rovněž zainvestováno. Je evidentní, že drobní investoři nejsou již na Zonky žádaní. Po třech letech se loučím.

1 Like

Jsem sice fakt drobný investor, ale v téhle situaci nemám problém zainvestovat, jen to zkrátka déle trvá a je tomu dát více času. Zcela pak rozumím tomu, že když někdo chce zainvestovat více, tak je to pro měj velmi nepříjemné.
Nicméně vzhledem k tomu, co se v ČR momentálně děje, je to pochopitelné. Osobně si pak netroufnu vyvozovat nějaké obecné závěry jen na základě toho, že v takové vyhraněné situaci, v jaké jsme, je logicky méně půjček, tudíž se – bohužel – nedostává na všechny investory. Jen počkejte, až přijde finanční krize, která se díky intervencím vlád a centrálních bank odložila, to bude dost možná ještě horší.

1 Like

Škoda, že na tento článek nereaguje zástupce Zonky :frowning: že by kvůli tomu, že je to z větší části pravda ? :frowning:

1 Like

Zebru sežral predátor, viz článek výše. Také jsem měl velké plány, chtěl jsem investovat a bavilo mě to, ale normální člověk musí vidět, ze toto není normální. Lidé půjčují lidem.

2 Likes

nedá se nic dělat…je i jiné platformy, kde již funguji. A sem se vrátím po Covidu …jak výše píšou…a uvidím, zda-li došlo k naplnění jejich slov :wink:

1 Like